Gönül İşleri dizisinde ilginç diyalog

Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi "Gönül İşleri"nin bu geceki bölümünde dikkat çeken bir sahne vardı.

resim yok
19 Ekim 2014 - 23:22
Yeni Bölüm

Başrollerinde Timuçin Esen, Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Fırat Çelik, Ali Ersan Duru ve Nihan Büyükağa'ın yer aldığı  Gönül İşleri'nin 2. bölümünde Türk dizilerinde pek az rastlanan gerçeklikte bir diyalog yaşandı.


 
Sinem Kobal'ın canlandırdığı Sevda, Lale Hanım'a yaşananları izah etmeye çalışırken aşağılandı. Sonrasında yanına yaklaşan Bedir (Can Yaman) "Bunlara yalvardığınız kadar Allah'a yalvarsaydın her müşkülün hallolurdu" diyerek Sevda'yı daha da kızdırdı.
 
Video haberimizin sonunda.
 

İKİNCİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Saadet’in beklenmedik şekilde son bulan düğününden sonra bütün aile soluğu emniyette almıştır. Komiser Kemal, Saadet’i uzun zamandır peşinde olduğu Asrın’ın suç ortağı sıfatıyla sorgular. Saadet’in hassas yüreği, uğradığı ihaneti de, Asrın’ın azılı bir hırsız olduğunu da kabul etmek istemez. 
 

Okuldan mezun olabilmek için, üniversite asistanından kopya çektiği ortaya çıkan Sevda, Tibet ve annesi Lale Hanım'ın gözünden düşmüştür. Bu aileye gelin girmesi artık imkansızdır. Tibet’in yanında olmak ve yaşadığı hayattan kurtulmak için cesur adımlar atacak, tam başını yeni bir belaya sokacakken Bedir tarafından kurtarılacaktır. Ancak Sevda’yı bekleyen daha kötü bir sürpriz ve daha çetin bir sınav vardır. 
 

Servet ailesini toparlamaya çalışırken, kocasının ihanetini düşünecek zamanı henüz bulamamıştır. Yılmaz, kendine has tavrıyla 'hiçbir şey olmamış gibi' karısının ve başı derde girmiş olan baldızlarının yanında olmaya devam eder. Yıllardır kurduğu baba olma hayaline bir adım uzaklıkta olduğunu henüz bilmemektedir. Servet, hamile olduğunu Yılmaz’a söylemek konusunda kararsız kalmıştır.
 

Bütün bu aksilikler, Servet’i acı bir karara sürükler. Gidecektir. Nereye, ne kadarlığına olduğunu bilmeden çıkacağı bu yolculuk 'annelerinden' sonraki en ağır gidiştir belki de. Ancak ev halkı henüz son sözünü söylememiştir. Birbirlerine sarılarak ayakta kalmanın, acılarını unutmaya çalışmanın ne demek olduğunu Servet’e hatırlatmanın tam zamanıdır.
 

GÖNÜL İŞLERİNDE DİKKAT ÇEKEN DİYALOG

 
 

SİNEM KOBAL TECAVÜZDEN KURTULDU - GÖNÜL İŞLERİ 2. BÖLÜM

 
 
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları