Günahkar dizisi takipçileri dikkat!

Fox TV'nin yeni dizisi 'Günahkar' bu hafta yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

resim yok
12 Kasım 2014 - 10:13
Yeni Bölüm

Fox TV'nin yeni dizisi 'Günahkar' bu hafta yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Dizi takipçilerinin dikkat etmesi gereken bir gelişme var!

Günahkar dizisinin hayranları dikkat!


İşte detaylar:

 

RANDEVU 12 KASIM'DA

Seçkin Özdemir, Hazal Filiz Küçükköse ve Gülcan Arslan'ın rol aldığı 'Günahkar' dizisinin 2. bölümü 12 Kasım Çarşamba saat 20.00'de Fox TV'de olacak.

 

ÖZETSİZ EKRANLARDA

Günahkar dizisinin 2. bölümü bu hafta özetsiz olarak ekranlara gelecek.

20.00'de başlayacak olan Günahkar dizisi saat 21.30'da bitecek.

 

YÜZLEŞME!

Günahkar dizisinde heyecan giderek artıyor. Beklenmeyen bir gelişme yaşanır ve Saliha hayatına aniden giren Ali Yusuf'tan etkilenir. Aslıhan, Ali Yusuf'la yüzleşir. İzleyenler ekrana kilitlenerek şahit olacak.[reklam]

2. BÖLÜM ÖZETİ

Ali Yusuf şikayet üzerine getirildiği karakolda, Aslıhan'ın karşısında şantaj yapmakla suçlanırken gözünü bir an bile Aslıhan'ın yüzünden ayırmaz. Oysa Aslıhan'ın onun gözlerine bakmaya cesareti yoktur.

''Kaldır başını Aslıhan! Hadi bak. Sana hala aşık olup olmadığımı merak etmiyor musun?''

Ali Yusuf yöneltilen suçlamaları sessizlikle karşılar. Suskunluğu kabulleniş gibi görünse de bu defa farklıdır. Ali Yusuf, Aslıhan'a karşı harekete geçmeye karar vermiştir. Ali Yusuf'un bu kararı sadece ikisini değil Saliha'yı da derinden etkileyecektir.

Saliha hayatına aniden ve şaşırtıcı bir biçimde giren Ali Yusuf'tan etkilenmiştir. Ali Yusuf'un kardeşi Ela'yı eve getirmek için birlikte yaptıkları kısa yolculuk ikisini yakınlaştırır. Ali Yusuf, Saliha'nın hayatına girer girmez Fikret ve Aslıhan'ın tepkisini çeker.

Aslıhan, Ali Yusuf'la yüzleşir. Kendisinden ne istediğini sorar. Ali Yusuf'un cevabı nettir. ''Seni geri alacağım. İstediğim bu!''

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

'GÜNAHKAR' İLK BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları