Güneşi Beklerken bitmese dizide neler yaşanacaktı?

Güneşi Beklerken bitmese neler yaşanacaktı?

resim yok
30 Haziran 2014 - 09:49
Magazin

Güneşi Beklerken bitmese neler yaşanacaktı?

Lise hayatı bitecek ve…

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinin final yapma kararı almasaydı neler yaşanacağını yazdı.


İşte o yazı:

 

'GÜNEŞİ BEKLERKEN' NEDEN BİTİYOR?

''Kanal D'nin gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken', 54. bölümde final yapıyor. Daha önce 'sezon finali' yapması düşünülüyordu fakat dizinin kendi odağını kaybettiği, gençlik enerjisinin tükendiği önü sürüldü.

Tabii izlenme oranlarındaki düşüş de unutulmamalı. Kanal D için; 'bir iş 5-6 reytinginin altına düşüyorsa bitirilir' kuralından hareket edilmiş bu karar alınırken. Kulağıma gelen bilgiler, dizinin senaristi Gökhan Horzum'un 'tıkandığı' yolunda.


Yorgunluk... Bunu anlamamak imkansız. Gerçekten dizi 'bol soru işaretleri'yle gidiyordu. Horzum'un bu durumu üzerine Kanal D, yeni bir ekiple diziye devam etme kararı aldı ama yakalanan ivmeyi bir anda yeni bir ekiple tekrarlamak mümkün değildi. Nitekim olamadı.

Sonunda oturup konuşuldu ve diziye final yapmaya karar verildi.

Peki planlanan neydi aslında?

 

ÜNİVERSİTEYE GİDECEKLERDİ

Lisedeki gençleri üniversiteye göndermekti amaç. Projelerden birine göre bir süre ara verilip, bu arada üniversiteli bir senaryo hazırlanacak ve dizi bir sezon daha uzatılacaktı.[reklam]

Kanal D, 'Güneşi Beklerken'i devam ettirmeyi ve bir sezondan fazla yayınlamayı düşünüyordu.

 

KEREM, ÇAĞAN IRMAK'IN FİLMİNDE

Kanal D ekipte yer alan oyuncuları değişik projelerde değerlendirmek istiyor. Ne yapacağı merak edilenlerin başında Kerem Bürsin geliyordu. Genç oyuncu, Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Unutursam Fısılda'da oynayacak. Film sonrası Kanal D'nin yeni dizi projesi için kanalla görüşmeler olacağı söyleniyor.

Bu arada Bürsin'in 'Homeland' dizisinin İstanbul'da da yapılacak çekimelerinde oynayacağı konuşuluyordu. Kanal D'nin genç oyuncuyu kolay kolay bırakmayacağı kesin...

 

DÖNMEZ FAVORİ YÖNETMEN

'Güneşi Beklerken' bitiyor ama oyuncuları, yönetmeni ve senaryo ekibiyle Kanal D'ye yeni bir soluk getirdiği de bir gerçek. Nitekim Kanal D, 'Güneşi Beklerken'deki başarısından sonra yönetmen Altan Dönmez'le de masaya oturdu. Yeni bir proje için onunla da anlaşmaya vardı.''

 

 

'GÜNEŞİ BEKLERKEN' HAYRANLARINA KÖTÜ HABER! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
sümeyye öz Bu yorumu bildir
Güneşi Beklerken'i çok seviyoruz, lütfen bizi bırakıp gitmeyin.

facebook yorumları