Güzel oyuncu 'Şeref Meselesi' dizisinde!

Güzel oyuncu 'Şeref Meselesi' dizisinde…

resim yok
20 Eylül 2014 - 09:31
Magazin

'Şeref Meselesi' dizisinden oyuncu kadrosu haberleri gelmeye devam ediyor...

Güzel oyuncu 'Şeref Meselesi' dizisinde…


Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Kay Allen’in başrollerinde oynadığı Kanal D’nin yeni dizisi Şeref Meselesi dizisinden ilk fragman da geçtiğimiz gün yayınlandı. Şeref Meselesi, Ekim ayında Kanal D ekranlarında olacak.

 

'ŞEREF MESELESİ' DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Başrollerinde Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik'in yer aldığı Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Şeref Meselesi'nin kadrosuna Alma Terzic dahil oldu!

 

KARİYERİ

Senaryo uyarlamasını Seray Şahiner'in üstlendiği, D Productions imzalı Şeref Meselesi'nin kadrosuna, daha önce Angelina Jolie'nin yönettiği Kan ve Bal Ülkesinde filminde rol alan, ayrıca Mavi Kelebekler, Fatih ve Veda dizilerinde rol alan güzel oyuncu Alma Terzic dahil oldu.[reklam]

'ŞEREF MESELESİ' GENEL KONUSU

Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, kardeşi Emir abisinin aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve çalışkan bir gençtir.

Her ne kadar dünyaları zıt olsalar da, birbirine çok bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur.

İstanbul'da yeni taşındıkları mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit'in cazibesine kaptıracaklardır.

 

 

'ŞEREF MESELESİ'NDEN İLK FRAGMAN YAYINDA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları