Halit Ergenç'in yeni dizisi

Ünlü oyuncu Halit Ergenç yeni dizisi için hazırlıklara başladı.

resim yok
20 Ocak 2015 - 11:06
Yeni Bölüm

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl’da 4 sezon boyunca Sultan Süleyman’ı canlandıran başarılı oyuncu Halit Ergenç ekrana verdiği bir senelik aranın ardından yeni projesi için hazırlıklara başladı. Kendisine çok sayıda iddialı dizi projesi gelen ünlü oyuncu Ergenç, yeni dizisinin sinyallerini de verdi. Önceki akşam Karaköy’de bir mekanda arkadaşlarıyla eğlenen ünlü oyuncu, gece çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.
 

Muhteşem Yüzyıl bitmesine rağmen sakallarını halen kesmeyen Ergenç, “Sakallarım böyle çok hoşuma gidiyor, içimden hiç kesmek gelmiyor” dedi. Çok sayıda proje olduğunu ve artık yeni dizi için sabırsızlandığını söyleyen Halit Ergenç, “”Şu an dinleniyorum. Birçok proje var elbet, bir yerlerden başlamak lazım. Ben de sabırsızlanıyorum, bir aya kalmaz sürprizi açıklayacağım” dedi.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları