resim yok
10 Ocak 2013 - 00:00

Finali bakalım senaristler nasıl bağlayacak?

 

Yeni yayın döneminin başladığı Eylül 2012’den bu yana ekrana veda eden diziler kervanına ‘Hayat Devam Ediyor’ da katılacak. Ekran macerası 18 Kasım 2011’de başlayan dizi, 13 Ocak 2013 Pazar akşamı yayınlanacak 46’ncı bölümle ‘final’ yapacak.
 
Mahsun Kırmızıgül’ün ilk bölümlerinin yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu yazdığı dizinin yapım şirketi de sanatçının Murat Tokat’la ortak olduğu Boyut Film’di.
 
Fikret Kuşkan, Şenay Gürler, Rozet Hubeş, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Menderes Samancılar, Meltem Miraloğlu, Neslihan Atagül, Sera Tokdemir, Serkan Şenalp, Ali Barkın, Onur Tuna, Ali Ersan Duru, Suna Selen, Şebnem Gürsoy, Tuna Kırlı, Fatma Toptaş ve Barış Atay’ın oynadığı, Itır Esen ve Tuğçe Kazaz’ınsa bu sezon kadrosuna katıldığı diziyi ATV, aslında iki hafta sonra bitirecekti.
 
Ancak son anda kanal yönetimi, “47’nci bölüme gerek yok, 46’ncı bölümde final yapın” dedi. Şimdiye kadar çok gördük, haftalarca süren bir diziyi, hikayeyi bile sonlandırmadan ekranın bir yerine ‘final’ yazısı koyup, bitirenleri.
Bu kez hiç değilse böyle olmayacak.
 
Fikret Kuşkan’ın oynadığı Karslı ‘Bakırcı Ailesi’nin reisi ‘İsmail’in vereceği radikal kararı dizinin izleyenleri nasıl karşılayacak?

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları