resim yok
28 Aralık 2012 - 00:00

 

Eski rol arkadaşından Hazal Kaya'ya şok suçlama
 
Bu sabah sunuculuğunu Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın canlı yayınına konuk olan oyuncu Ayşegül Çidamlı, Hazal Kaya hakkındaki açıklamalarını sürdürdü..
 
Ayşegül Çidamlı, Hazal Kaya’nın diziden kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek "Hazal doğruları söylemiyor. Uzun süre nefret kusup "Bu lanet diziden ayrılmak istiyorum" diyordu.
 
ZAM ALINCA SUSTU
 
"Her gün sette kavga çıkarıp, senaryoyu sürekli kötülüyordu. Oyunculuk eğitimi almadığı için, dizide kendi hayat hikayesinin anlatıldığını sanıyordu. Sürekli senaryoya bakıp "Ben böyle cümleler kurmam" deyip isyan etti. 39. bölümde yine ayrılmak istedi ama ücretine zam alınca sustu."
 
ARKADAŞLARI DALGA GEÇİYORDU
 
"İnsanlar Hazal'ı görebilmek için ortalığı yıkıyordu. Ben Hazal Kaya'yı uyarmaya çalıştım. Hazal'ın arkadaşları dizisiyle dalga geçiyorlardı. Ben Hazal'ın diziden ayrılmasına çok sinirlendim. Ben Hazal Kaya'nın aldığı paranın 20'de 1'ini alıyordum." 
 
O SAHNEYİ OYNAMAK İSTEMEDİ
 
"Hazal Kaya senaryo gereği bekaret kontrolüne götürülünce itiraz etti. O sahne her şeyin sonu oldu. Ben de ona 'Kızım bekaret kontrolüne gidecek olan sen değilsin ki, Feriha. Rolünle gerçeği karıştırma' dedim.
 
ÇAĞATAY TERBİYELİ ÇOCUK
 
"Genç, güzel ve yakışıklı değilsen ekonomik değerin olmuyor. Benim hatam Hazal Kaya ile fanlarını birbirine karıştırmam. Feriha öldükten sonra bizim kalmamız anlamsız oldu. Çağatay Ulusoy çok terbiyeli bir çocuk.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları