resim yok
07 Mart 2014 - 11:00
Magazin

Sokakta yalnız kaldı!

'MedCezir'de rol alan Hazar Ergüçlü, Taksim'deki gece kulübünden erkek arkadaşıyla kol kola çıktı.

Flaşların patlamasıyla panikleyen oyuncuyu, erkek arkadaşı sokakta tek başına bıraktı. Ne yapacağını şaşıran Ergüçlü yalnız başına evinin yolunu tuttu.


İşte detaylar:

21 yaşındaki güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, önceki gün Taksim'deki bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

 

YALIN AYAK DOLAŞTI

MedCezir'in genç oyuncusu Hazar Ergüçlü, erkek arkadaşıyla görüntülenmemek için İstiklal Caddesi'nde yalınayak koştu.

 

PANİK YAŞADI

Hazar Ergüçlü, önceki akşam bir erkek arkadaşıyla Taksim'deydi. Gittikleri kulüpte geç saatlere kadar eğlenen ikili, çıkışta habercilerle karşılaşınca panik yaşadı.

 

TEK BAŞINA KALINCA...

Genç adam Ergüçlü'yü tek başına bırakıp uzaklaşırken, ünlü oyuncu da gazetecilerden kaçmak için yağmura ve soğuğa aldırmadan topuklu ayakkabılarını çıkarıp yalınayak koşmaya başladı.

 

DİZİSİNDE BU HAFTA NELER OLACAK?

Bu arada Star TV'nin sevilen dizisi MedCezir'de heyecan sürüyor. Dizde bu hafta ekranlara gelecek bölümde bakalım neler yaşanacak?[reklam]

Yaman'ın zamanında müdahalesi ile kurtulan Asım Şekip Kaya hastaneye kaldırılırken, Ender ve Sedef hayatlarında ilk kez babalarını kaybetme gerçeğiyle yüzleşirler.

Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle birlikte gelen Sude, Sedef'e eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.

 

KRİZ ŞİDDETLENİYOR

Yaman, Mira'dan annesiyle arasındaki küskünlüğe bir son vermesini istedikçe, anne kız arasındaki kriz şiddetlenir. Öte yandan Selim'in kuzeni Cem ile Mira arasındaki dostluk, Yaman'ın içten içe Cem'e karşı silahlarını kuşanmasına neden olur.

Asım'ın hayati tehlikeyi atlatmasından sonra Sedef kendini geri planda tutar ve ailedeki hasarı onarma görevi Ender'e kalır. Ancak Asım tek bir kişi dışında herkese kapılarını kapatır. Yaman'a borcunu ödemek için zaman kaybetmez. Yaman ise Asım Şekip Kaya'dan hayatının ne kadar değerli olduğunu ispatlamasını ister.

 

 

'MEDCEZİR' 25. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları