HBO ile NBC'den 'Muhteşem Yüzyıl'a muhteşem teklif!

Muhteşem Yüzyıl'a büyük teklif!

resim yok
09 Temmuz 2014 - 09:39
Magazin

Muhteşem Yüzyıl'a büyük teklif!

İki büyük Amerikan televizyon şirketi 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Amerika kıtasındaki yayın haklarını kiralamak için talepte bulundu.


Dört sezon yayınlandıktan sonra 139'uncu bölümüyle Haziran ayında final yaparak ekranlara veda eden 'Muhteşem Yüzyıl', önümüzdeki kış aylarında sinema filmi olarak izleyicilerle tekrar buluşacaktı.

Yapımcısı Timur Savcı, oyuncuların yoğun çalışma temposundan sonra dinlenebilmeleri için filmin çekimlerini 15 Ağustos olarak belirledi.

Ne var ki son dakika gerçekleşen bir gelişme Savcı'nın 'Muhteşem Yüzyıl'ın çekimlerini ertelemesine neden oldu.

 

HBO İLE NBC'DEN DEV TEKLİF!

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre; İki büyük Amerikan televizyon şirketi HBO ile NBC, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin  Amerika kıtasındaki yayın haklarını kiralamak için Timur Savcı'ya talepte bulundu.

 

TEKLİFİN ARDINDAN...

Savcı, iki şirketten gelen bu teklif üzerine filmin çekimlerini erteledi.

Peki neden?[reklam]

GELİRİNİ...

Timur Savcı, aynı zamanda filme ortak olmak isteyen HBO veya NBC ile anlaşarak 'Muhteşem Yüzyıl'ın yayın haklarından elde edeceği parayı filme aktaracak.

 

OYUNCULARI VE TEKNİK EKİBİ BİLGİLENDİRDİ

Savcı, oyuncuları ve teknik ekibi 'Gelecek olan parayla ve gerçekleşebilecek ortaklıkla çok daha büyük bir film çekeriz' şeklinde bilgilendirdi.

İki şirketten biriyle ortak çekilecek olan sinema filmi dünya sinema pazarında daha çok fazla yer bulabilecek.

 

2015'İN...

Çekimleri Aralık-Haziran ayları arasında gerçekleştirilecek 'Muhteşem Yüzyıl'ın gösterim tarihi 2015'in sonbahar ayları olarak planlanıyor.

 

MUHTEŞEM YÜZYIL - FİNAL SAHNESİ

 

HALİT ERGENÇ SAKALLARI KESTİ! İŞTE SON HALİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları