resim yok
23 Aralık 2010 - 00:00

Dört buçuk senedir milyonları ekran başına kilitleyen Yaprak Dökümü muhteşem bir finalle izleyenlerine veda etti. Dizinin final bölümünü beraber izleyen ekip hüngür hüngür ağladı. İşte geceden notlar:

* Geceye tüm ekip tam kadro katıldı.

* Finale doğru tüm salonun en çok ağladığı sahne Ali Rıza Bey'in büyük ağaç altında ailesini topladığı bölüm oldu. Tolga Karel o sahnede oyunculara peçete gönderdi.

* Reşat Nuri Güntekin'in kitabına bağlı kalınmayarak Ali Rıza Bey'in dizide ölmesi herkesi şok etti.

* Deniz Çakır gecenin yıldızıydı. Derin göğüs dekolteli elbisesiyle gözyaşı döken Çakır, finalde "Ali Rıza Bey'in helvasını da yiyeceğiz inşallah" dedi. 

* Halil Ergün öldüğü sahnede ağladı ve "Çok etkilendim, hala sersem gibiyim. Bu hikayeye böyle bir final gerekiyordu" dedi. Ergün ?Türkiye'nin başı sağolsun? yorumları üzerine "Dostlar sağolsun" cevabını verdi.

* Dizide ailenin trenle Trabzon'a gitmesi eleştiri aldı. Bilindiği gibi Trabzon'da tren istasyonu yok.

Rekorla veda

Yaprak Dökümü finali AB sosyoekonomik statüde \%23,6 rating ve \%57,8 izlenme payı, tüm kişilerde de \%22,8 rating ve \%52 izlenme payıyla Binbir Gece, Aliye ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerin finallerini geride bıraktı.

Baş rol oyuncuları, diziyi izledikten sonra uzun süre kendilerine gelemedi.

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları