Heyecanla beklenen Narcos 3. Sezonunun tanıtım fragmanı yayınlandı!

İlk iki sezonuyla dünyayı kasıp kavuran Netflix orijinal dizisi Narcos’un 3. sezonu için geri sayım başladı.

Ertan Hekimler
03 Ağustos 2017 - 22:33
Yeni Bölüm

İlk iki sezonuyla dünyayı kasıp kavuran Netflix orijinal dizisi Narcos’un 3. sezonu için geri sayım başladı. Kokain kartellerinin önlenemez yükselişini konu alan dizinin 3. sezonunda Pablo’nun ölümünün ardından halkın bir numaralı düşmanı haline gelen Cali kartelinin hikayesi anlatılıyor. Kendilerini Cali’nin beyefendileri olarak tanıtan örgüt liderleri, dünya tarihindeki en büyük kokain karteli haline geliyor.

İLGİLİ İÇERİK


İmparatorlarla tanışın:

 • Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar) – Cali Karteli’nin lideri, nam-ı diğer “Patronların patronu”
 • Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) – Gilberto’nun kardeşi ve Cali Karteli’nin yüksekleşinin arkasındaki beyin.
 • Pacho Herrera (Alberto Ammann) – Meksika ilişkileri ve uluslararası dağıtımdan sorumlu tetikçi.
 • Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote) – Kolombiya uyuşturucu ağının New York işlerini yöneten kişi.
  Giberto tam da cesur bir kararla işi bıraktığını açıkladığında, DEA ajanı Javier Peña (Pedro Pascal) karteli çökertmek için Amerikalı ve Kolombiyalı emniyet teşkilatlarından beklediği desteği buluyor. Bu sezon uyuşturucu pazarındaki yeni oyuncuların acımasız ve karmaşık dünyasını ortaya koyuyor.

3. sezonda tanışacağımız diğer yeni karakterler:

 • Jorge Salcedo (Matias Varela) – Cali’nin güvenlikten sorumlu yöneticisi ancak karısı ve çocukların güvenliğini, patronlarının canından önemli görüyor.
 • Tecrübesi olmadan ancak büyük bir istekle operasyona dahil olan yeni DEA ajanları Chris Feistl (Michael Stahl-David) ve Daniel Van Ness (Matt Whelan)
 • Farkında olmadan karısı Christina’yı (Kerry Bishe) ölümcül bir tehlikeye sokan kartelin para aklayıcısı Franklin Jurado (Miguel Angel Silvestre)
 • Başta kartel yapısında herhangi bir yönetici görevi üstlenmek istemeyen Miguel’in en büyük oğlu David Rodriguez (Arturo Castro)
  Bu sefer uyuşturucu kaçakçıları ve rakipleri için kurallar baştan aşağı değişiyor ancak bunu fark ettiklerinde çoktan iş işten geçmiş olacak.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları