resim yok
19 Mart 2013 - 00:00

Huzur Sokağı iddialarına yalanlama!

 

Huzur Sokağı dizisinin 26. bölümden sonra dizi ekibiyle yeniden anlaşma masasına oturulacağı haberlerine Set Film'den yalanlama geldi.

İşte, Huzur Sokağı için yapılan o açıklama:

''ATV'de yayınlanmakta bulunan Huzur Sokağı adlı televizyon dizimizle ilgili Milliyet Gazetesi'nde yayınlanan habere dair açıklamamız aşağıda yer almaktadır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi çerçevesinde yaptığımız bu açıklamayı dikkatlerinize sunarız.

Huzur Sokağı dizisinin bu hafta 27. bölüm çekimleri tamamlanmış ve değerli ekibimiz 28. bölümün hazırlıklarına başlamıştır. Bu çerçevede haberde söz edildiği gibi 26. bölümden sonra anlaşmaların yenilenmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yine haberde iddia edildiği gibi başta başrol oyuncularımız olmak üzere tüm oyuncularımızla ilgili yeni bir sözleşme yapma sorunumuz da yoktur.

 

 

Dizinin bu hafta ekranlara gelecek bölümünün fragmanı için tıklayın


Yapımcı firmamız SET Film ile oyuncularımız arasında sevgi ve saygıya dayalı bir iş ilişkisi mevcut olup, herhangi bir olumsuzluğun yaşanması mümkün değildir. Oyuncularımız ve ekibimiz, dizinin başarısı için özveriyle çalışmalarını sürdürmekte ve bu tür kamuoyunda farklı algılamalara yol açan haberlerden dolayı da üzüntü duymaktadırlar.

Zaten dizimizin başrol oyuncuları Selin Demiratar ve Kutsi, Twitter hesaplarından haberin asılsız olduğunu ifade etmişlerdir. Siz değerli basın mensuplarının oyuncularımızın ve firmamızın açıklamalarını dikkate almasını rica eder, iyi çalışmalar dileriz.''

SET Film

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları