resim yok
18 Mart 2013 - 00:00

Dizi, hangi dalda ödül aldı?

 

Tüketiciler, "Huzur Sokağı" dedi ve ATV'de yayınlanan "Huzur Sokağı" adlı dizi, yılın en iyi drama dizisi ödülüne layık bulundu.

Yayına başladığa günden bu yana, yapılan her organizasyonda adı geçen ve yılın en iyi drama dizisi ödüllerini toplayan, "Huzur Sokağı" adlı dizi, bu seferde, Tüketiciler tarafından yılın en iyi drama dizisi seçildi.

Türkiye'nin ilk organizasyonlarından biri olan, Uluslararası Tüketici Zirvesi 26. yaşını Dünya Tüketici Hakları Günü'nde Sheraton Maslak İstanbu'da gerçekleştirilen organizasyonla kutladı.

 

Tüketiciye nitelikli ürün ve hizmet üreten markalarla birlikte sanat siyaset medya ve magazin Dünya'sının önde gelen isimlerine ödüllerinin takdim edildiği gecede, yılın en iyi drama dizisi ödülü, ATV de yayınlanan "HUZUR SOKAĞI" adlı diziye verildi.


Kimler oradaydı?

 


Huzur Sokağı ekibinden, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Erdoğan Sevinç ve Deniz Ayyıldız'ın ödülü aldığı gecede, Yeşim SALKIM bu anlamlı ödülü tüm Huzur Sokağı çalışanları adına aldıklarını ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

 

'Huzur Sokağı - İnan Ki / Erkin Koray' klibi için tıklayın

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları