Huzur Sokağı'na sürpriz transfer!

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Huzur Sokağı'nın kadrosuna başarılı bir oyuncu daha dahil oldu.

resim yok
23 Eylül 2013 - 15:55
Magazin

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Huzur Sokağı'nın kadrosuna başarılı bir oyuncu daha dâhil oldu.

 

İşte detaylar:

 

ONUR TUNA

Ekranların yeni jönü Onur Tuna, atv’nin sevilen dizisi Hayat Devam Ediyor’dan sonra Huzur Sokağı ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

KARAKTERİ

Huzur Sokağı’nın 40. bölümünden itibaren ekrana gelecek olan Onur Tuna dizide;

 

Babasını kaybettikten sonra yetiştirme yurduna verilen ve ardından zengin bir aile tarafından evlat edilip, büyük bir servetin varisi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayan Ali adlı karakteri canlandıracak.

 

TUNA'NIN AĞZINDAN BİLİNMEYENLERİ

* Özelimde spor ve rahat giyiniyorum. Gece kulüplerinden ziyade insanların birbirlerinin sesini duyabilecekleri yerlerden hoşlanıyorum.

* Çok enerjik bir adamım. Bazen arkadaşlarım ve ailem bile bu enerjimden sıkılabiliyor.

* Yengeç burcuyum. Zaman zaman romantik oluyorum. Karşımdakilere kötü niyetli yaklaşmıyorum.

* Aşkım için savaşabileceğim yere kadar savaşırım. Ama kendimden taviz vereceğim bir noktaya gelirse orada durumu tartmaya başlarım.

* Uzun boyum yüzünden kafamı sağ sola hep çarparım ve bu yüzden kafamda yarıklar oluştu. Kameranın bir görüş açısı var. Bu yüzden beş santim daha kısa olsam daha mutlu olabilirdim.[reklam]

* Üniversitedeki iki diş hekimi arkadaşımla beraber yaşıyoruz. Genelde dışarıdan yemek yiyorum ama sulu yemeklerden istediğinizi yapabilirim.

 

HUZUR SOKAĞI  HAKKINDA

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

 


 

HUZUR SOKAĞI'NIN ŞÜKRAN'I KARŞILIKSIZ AŞKINI ANLATTI! İŞTE DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları