Huzur Sokağı'nda gerçek emniyet mensupları!

'Huzur Sokağı' dizisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü, trafik kazalarının önüne geçebilmek için anlamlı bir projede bir araya geliyor.

resim yok
22 Kasım 2013 - 09:54
Yeni Bölüm

'Huzur Sokağı' dizisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü, trafik kazalarının önüne geçebilmek için anlamlı bir projede bir araya geliyor.

Dizi setine ziyarette bulunan trafik mensuplarına, Erdoğan Sevinç ve Deniz Ayyıldız'ın;

"Dizimizde bizzat siz yer alın, huzurlu bir trafikte seyahat için el elele verelim" teklifi üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü mensupları önümüzdeki günlerde 'Huzur Sokağı' dizisinde yer alacak.

 

GERÇEK EMNİYET MENSUPLARI...

Dizide bir taksi şoförünü canlandıran Kutsi'nin arabasını çekimlerde durduracak olan gerçek emniyet mensupları, trafik kuralları hakkında halkı bilgilendirecek.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Feyza evliliğe adım atarken Bilal'in evliliğinde çatırdamalar söz konusudur. Bilal, eski sevgilisinin nikahına neden gittiğini, neden o nikaha engel olmak istediğini açıklamak, insanları buna ikna etmek durumundadır. Ancak Kevser bile oğluna kızgındır ve onu anlamamak için ayak diretir.

Diğer taraftan üzüntüden yemeden içmeden kesilen Zeliha'nın hali, halası Sümbül'ü düşündürür. Genç kızın kocasına bağlandığının farkına varan Sümbül, kararından vazgeçerek abisini yumuşatmaya çalışır.

Bilal ise bütün olan bitenden Selim'i sorumlu tutar ve onunla olan hesabını görmek için Selim'in peşine düşer.[reklam]

Bu arada Selim ve Feyza yeni evlerine taşınmışlardır. Feyza yeni hayatına alışmaya çalışırken Bilal ve Selim arasındaki hesaplaşmanın ortasında kalır. Feyza'nın Selim ile evlendiğini öğrenen Bilal yıkılır.

Yeni bölüm 22 Kasım 2013 Cuma akşamı 20:00'de atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

 

HUZUR SOKAĞI HAKKINDA

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

 

 

HUZUR SOKAĞI'NDA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK! DETAYLAR BURADA!

 

HUZUR SOKAĞI 47. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları