Huzur Sokağı'ndan sonra yeniden birlikteler!

'Gizli özne' isimli oyunla seyirciden tam not aldılar.

resim yok
04 Kasım 2013 - 10:34
Magazin

'Gizli özne' isimli oyunla seyirciden tam not aldılar.

Bir dönem 'Huzur Sokağı' dizisinde de birlikte oynayan Yeşim Salkım ve Hakan Eratik çiftinin rol aldığı 'Gizli Özne' isimli tiyatro oyunu, önceki gün sahnelendi.

 

TAM NOT ALDI

Oyun, tiyatroseverlerden tam not aldı.

Yönetmenliğini Arda Esen'in yaptığı oyunun ardından soruları cevaplayan Yeşim Salkım;

 

HER ŞEY OLUMLU

"Bu bizim ilk gösterimimiz; çok eğlenceli ve güzel geçti.

Bizi izleyen usta isimler vardı, onlar da oyunu beğendi" diye konuştu.

Hakan Eratik de "Umarım tüm oyunlarımız her zaman böyle güzel geçer" dedi.

 

GÖZLERİNİ AYIRMADI

Gecede dikkatleri üzerlerine çeken bir başka isimse manken Ece Gürsel'di.

Geçtiğimiz günlerde yönetmen Arda Esen ile kendi aralarında nişanlanan Ece Gürsel, aynı zamanda oyunda da rol alan nişanlısını gözlerini ayırmadan izledi.

Nişanlılar, gazetecilere görüntü vermemek için otoparktan çıkmayı tercih etti.

 

'GİZLİ ÖZNE' HAKKINDA

Oyuncular: Arda Esen, Bora Sivri, Hakan Eratik, Sedat Bilenler, Yeşim Salkım

Tek tutkusu resim olan, ama yaptığı resimleri kendinden başka kimseye beğendiremeyen Eray ile bir şirkette muhasebecilik yapan, hayatını mesai saatlerine göre yaşayan Yasin’in hikayesidir Gizli Özne…

İki farklı karakterde, iki zıt insan, aynı hayatı bir apartmanın zemin katında paylaşırlar ve bir gün hayatlarına bir kadın girer. Bir ilişkinin ayrılık melankolisini yaşayan Ceren, bir cafede Yasin ile tanışır ve Eray’ı tanır. Ceren’in içindeki gel gitler Eray ve Yasin’in zıtlığından daha derin ve süprizlerle doludur.[reklam]

Üstelik bu hikayede sadece gel gitler değil, gelince gitmek bilmeyen ev sahipleri, onların Almanya’da her ay gelme ihtimalleri olan oğulları, kiracının çilesi, ev sahibinin derdi, kısacası kafamızı pencereden dışarıya çıkardığımızda görebileceğimiz bir hayatın realitesi bulunmaktadır.

Tiyatro Esen’in yeni oyunu Gizli Özne’de; yol manzaralı, demir parmaklıklı bir konutun içinde, zamanı nakite çevirmeye çalışan muhasebeci Yasin ile kendine bolca vakit ayıran ressam  Eray’ın çatışmalarını izlerken kendi yaşam seçimlerimizi neşeli bir üslupla sorgulayacaksınız.

Göksel Kortay’ın yönettiği Baş Belası adlı komedi oyunu ile iki sezondur seyircinin beğenisi kazanıp birçok ödül alan Tiyatro Esen; yeni sezona yepyeni bir oyunla, Gizli Özne ile başlıyor. ‘Baş Belası’ oyunun yazarı Eray Yasin Işık’ın yazdığı Gizli Özne adlı oyun, İpek Kadılar danışmanlığında ve Arda Esen yönetiminde tiyatroda hayat buluyor.

 

 

YEŞİM SALKIM'DAN YENİ POLEMİK! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları