İlker Ayrık saçlarına neden veda etti?

İlker Ayrık saçlarını böyle kesti! Hem oynayıp hem de yöneteceği 'Yapışık İkizler' adlı film için saçlarına böyle veda etti.

resim yok
25 Temmuz 2014 - 14:12
Magazin

 1. Saçlarına neden veda etti?
 2.  
 3. İlker Ayrık saçlarını böyle kesti!

  Hem oynayıp hem de yöneteceği 'Yapışık Kardeşler' adlı film için saçlarına böyle veda etti.
 4.  
 5. İşte detaylar:
 6.  
 7. YENİ PROJESİ YOLDA!

 8. İlker Ayrık, 'Yapışık Kardeşler' adlı komedi filmiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturacak. Televizyonlarda çok sevilen ve eğlenceli programlara imza atan İlker Ayrık, 2015 yılında sinema salonlarına da kahkaha ve neşe getirecek.
 9.  
 10. İlker Ayrık'ın hem yönettiği hem de başrolünü oynadığı filminin çekimleri Beykoz'da kurulan film platosunda başlıyor.
 11.  
 12. HİKAYESİ

 13. Film, yaşadıkları köyde mutlu mesut bir hayat sürdüren yapışık kardeşler Halim ile Selim'in komedi ve aksiyon dolu maceralarını anlatıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin İstanbul'a gelmeleriyle birlikte hayatları tamamen değişiyor.[reklam]
 14. KADRODA KİMLER VAR?

 15. İlker Ayrık, Hakan Bulut, İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış, Bülent Şakrak, Halil Sezai, Yasemin Çonka, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Mesut Süre, İlhan Daner, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu filmde yer alıyor.

 1. İlker Ayrık yönetmenliğinde 1.000 kişinin görev alacağı 'Yapışık Kardeşler'  sinema filminin çekimleri İstanbul ve Balıkesir'de gerçekleşiyor. Film 2015'te vizyona girecek.
 2.  
 3. FİLM İÇİN SAÇLAR GİTTİ!

 4. Bu arada İlker Ayrık film için yıllardır vazgeçemediği saçlarını kendisi kesti.
 5.  

İŞTE O ANLAR (Tıkla-İzle)

 

DİDEM BALÇIN'IN İKİ YENİ PROJESİ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları