İşte Belçim Bilgin'in yeni rolü!

İşte Belçim Bilgin'in yeni filmi...

resim yok
22 Ağustos 2014 - 11:53
Magazin

İşte Belçim Bilgin'in yeni filmi!


Usta yönetmen Nesli Çölgeçen yeni filmi 'Çalsın Sazlar'da başrolü Belçim Bilgin'e verdi.

 

Filmde bir şarkıcıyı canlandıran Belçim Bilgin şan dersleri alıyor.

 

'ÇALSIZ SAZLAR'

Züğürt Ağa ve Selamsız Bandosu gibi Türk Sineması'nın en önemli filmlerinde imzası bulunan usta yönetmen Nesli Çölgeçen 4 yıl sonra kamera arkasına geçeceği yeni filmi 'Çalsın Sazlar'a start verdi.

 

Filmin başrolünde başarılı oyuncu Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Engin Hepileri yer alıyor.

 

İŞTE BİLGİN'İN KARAKTERİ

Filmde bir şarkıcıyı canlandıracak olan Belçim Bilgin; ''Çok tatlı bir rol. Aslında konuşma yasağımız var. Bir meyhane şarkıcısını oynuyorum. Rolüm için de şan dersleri alıyorum'' diye konuştu.[reklam]

Filmin çekimlerinin ardından yeni bir sinema filmine daha başlayacak olan Bilgin, bu sezonu sinema filmiyle geçireceğini belirtti.

 

'DİZİLERE UZAĞIM'

Bir dizide rol almayacağını belirten Bilgin, ''Biraz uzak kalayım istiyorum. Dizi beni ürkütüyor. En az iki yıl aynı rolü oynamak, klostrofobik geliyor bana'' dedi.

 

MÜZİSYEN MAHİR

Hanımın Çiftliği'ndeki 'Kemal' rolüyle adını duyuran oyuncu Caner Cindoruk, 'Çalsın Sazlar'da 'Mahir' adlı müzisyeni canlandırıyor. Filmde son dönemin popüler isimlerden Engin Hepileri de rol alıyor.

 

 

BELÇİM BİLGİN VE YILMAZ ERDOĞAN'DAN BOŞANMA AÇIKLAMASI!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları