İşte ekranların yeni dizisi: 'Güneşi Beklerken'

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinin konusu, oyuncuları ve ayrıntılar..

resim yok
08 Haziran 2013 - 10:59
Magazin

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinin konusu, oyuncuları ve ayrıntılar..

Güneşi Beklerken dizisinin kadrosu:

Zeynep: Hande Doğandemir - 16 yaşında… Annesi Demet’le birlikte küçük bir sahil kasabasında yaşıyor.

Kerem: Kerem Bursin - 17-18 yaşında. Varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğu. Yakışıklı, karizmatik, fena halde zeki...

Barış: İsmail Ege Şaşmaz - 17-18 yaşında... Kendi halinde, sakin, adı gibi barışçıl ve iyi bir çocuk.

Demet: Ebru Aykan - Zeynep'in annesi, 35 yaşında. Mücadeleci, inatçı, aklına koyduğunu yapan, gururlu bir kadın. Hayatı boyunca büyük mücadeleler vermek zorunda kalmış, hepsinin de üstesinden gelmiş.

Cihan: Emre Kınay - Zeynep'in asıl babası, 38 yaşında. Yakışıklı, karizmatik, zamanın efsane basketbolcularından.

Tülin Gökçe Yanardağ - Cihan'ın karısı, Melis'in annesi. 34 yaşında, çok güzel, alımlı, kendine ve güzelliğine her şeyden fazla değer veren bir kadın.

Melis: Yağmur Tanrısevsin - 16 yaşında, Melis ve Cihan'ın kızı.

Dizinin konusu ise şöyle:
 
Demet ve Derya, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder.  Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Derya’nın iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Derya’nın tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Derya’nın hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale
[reklam]
Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Derya, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Derya’yı düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar.

 

Kerem’in Derya’ya yaptığı eziyetlerden sonra Derya’ya yardım elini uzatan tek kişi  ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Derya Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır.

Derya yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır.

Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Derya ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

 

Tanıtım videosu

 

 

AYDAN ŞENER'İN ÇALIKUŞU DİZİSİNDE GÖRMEK İSTEDİĞİ OYUNCU KİM?

facebook yorumları

haber yorumları

( 1 yorum )
resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
pamukprensesbanu
Yani Kerem Kimseye aşık değil,Derya Barışa,Barış Melise,Melisde Kereme aşıkdır :D
Adele_95
Adele_95 22 Haziran 2013 - 15:09 Bu yorumu bildir
kerem kendine asik