İşte Polat Alemdar'ın 7 milyon dolarlık yeni binası!

İşte Polat'ın 7 milyon dolarlık yeni binası!

resim yok
27 Eylül 2014 - 10:01
Magazin

İşte Polat'ın 7 milyon dolarlık yeni binası!

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, kardeşi Raci Şaşmaz'ın ihtarının ardından Nişantaşı'ndaki şirket binasını boşalttı ve Çamlıca'da 7 milyon dolara yeni bina satın aldı.


Bu sezon atv'den Kanal D'ye transfer olan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, önceki ay Nişantaşı'ndaki Pana Film şirketini boşaltmak zorunda kalmıştı.

Kardeşi Raci ve yıllardır diziyi kaleme alan Bahadır Özdener  ile Cüneyt Aysan'la kavga edip ortaklığını bitiren Şaşmaz, yoluna artık yalnız kurt olarak devam kararı almıştı.

 

YENİ BİNA ALDI!

Pana Film şirketiyle bütün bağını koparan Raci Şaşmaz, şirketi boşaltması için ihtar gönderince abi Şaşmaz, evine yakın Küçük Çamlıca'da yeni bina aradı.  

Şaşmaz, Çamlıca'da önce ev sonra ise çay bahçesi olan arsa üzerine yapılan inşaatı 7 milyon dolara (Yaklaşık 15 milyon 500 bin TL) satın aldı.[reklam]

3 katlı binayı kaba inşaat halinde alan Şaşmaz, 2 ay önce içini yaptırıp Pana Film'i Nişantaşı'ndaki ofisten buraya taşıdı.

 

ŞAŞMAZ'A GÖNDERME

Şaşmaz'ın kanlı bıçaklı olduğu kardeşi Raci Şaşmaz ise senaristler Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'la yol arkadaşlığına  devam ediyor.

'Reaksiyon' ve 'Beyaz Karanfil' dizilerini çeken Özdener, Instagram sayfasına Raci Şaşmaz'la aynı araçta giderken çektiği selfie'yi paylaştı ve altına manidar şekilde ''İki cihanda sürsün bu yolculuk'' notunu yazdı. 

 

BÖLÜM BAŞI ÜCRETİ 2 MİLYON

atv'deyken bölüm başı ücreti 1.6 milyon TL olan 'Kurtlar Vadisi Pusu', bu sezon Kanal D'ye transfer olunca zam almış, bu rakam 2 milyon TL'ye çıkmıştı. Dizinin Hollywood yıldızı Andy Garcia'nın konuk oyuncu olduğu ilk bölümü, 9 reytingle yine Perşembe gününün birincisi oldu.

 

 

'KURTLAR VADİSİ PUSU' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları