Kadir Doğulu'nun aşkla ilgili görüşleri!

Oyuncu Kadir Doğulu, aşkla ilgili konuştu...

resim yok
04 Ekim 2013 - 12:44
Magazin

Oyuncu Kadir Doğulu, aşkla ilgili konuştu:

 

''Aşkın gözü kördür. Aşk; insanı fevri de yapar, sakin de... Aşık olan birisinin hareketleri asla kestirilemez.''

 

DİZİ VE KARAKTERİ

Peyami Safa'nın romanından uyarlanan 'Fatih Harbiye' dizisinde oynayan Kadir Doğulu; diziyi ve dizide canlandırdığı 'Macit' karakterini anlattı...


* 'Fatih Harbiye' çok beğenerek okuduğum bir kitaptı, senaryosu da harika geldi; diyalogları çok güzeldi. Kadro oluşturulmaya başlandığı zaman da ilgi çekici olmaya başladı. Güzel bir ekip olduk diye düşünüyorum.

 

KADINLARLA ARAM İYİ

* Bu projeye başlamadan önce saçlarımı uzatmaya başlamıştım ama şekline karar vermemiştim. Bu karakterle birlikte saçlarıma şekil verdim, sakallarımı da biraz uzattım.

 

Duruşum ve yürüyüşümdeki farklılıkları ortaya çıkarmaya çalıştım 'Macit'le ilgili.

 

* Dizide canlandırdığım 'Macit' karakteri gibi, benim de kadınlarla aram iyidir. Çapkın demek istemiyorum ama insanlarla iletişimi benim gibi; kadınları anlamayı, dinlemeyi seviyor.

 

'Macit'in doğup büyüdüğü ortamla, benim yaşadığım ortamın bambaşka olduğu aşikar tabii ama onu da aldığımız eğitimle kapatıyoruz.

 

PİŞMAN DEĞİLİM

* Benim için aşkın gözü kördür. İnsan, aşkın güzelliğini tattıktan sonra başka güzelliklere gözünü kapatıyor. Kötüsünü, iyisini o an tartamıyor.[reklam]

Aşk; insanı fevri de yapabiliyor, çok sakin de... Aşık olan birisinin hareketleri kestirilemez, o yüzden o anı yaşamadan yorum yapmak çok zor.

 

* Elimde olsa, bu mesleğe bundan 10 yıl önce başlamak isterdim. Şansım da vardı; sadece hayat şartları, beni başka işler yapmaya itti.

 

Pişman değilim, geçmişimden mutluyum ama yine de başarı basamaklarını daha önce tırmanmak isterdim.

 

 

'FATİH HARBİYE' İYİ BAŞLADI! DETAYLAR BURADA!

Kaynak: Sabah

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat