Kara Para Aşk'ın Fatih Dündar'ı ile çok özel!

''Oyunculuğun başında bile değilim...''

resim yok
05 Nisan 2014 - 12:10
Röportaj

''Oyunculuğun başında bile değilim...''

ATV'nin yeni dizisi 'Kara Para Aşk'ta bir mafya babasının oğlunu canlandıran Ali Yörenç, henüz ikinci dizisinde oynadığını ve kendisini oyunculuğun başında bile görmediğini söylüyor. Yörenç, bir animasyon film hazırlamak istiyor.


Kısa süre önce ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve çarşamba akşamları insanları ekran başına kilitleyen 'Kara Para Aşk' dizisi, birçok yeni ismi de ekranlara kazandırdı. Bu isimlerden biri de dizide bir mafya babasının oğlunu canlandıran Ali Yörenç.

 

Cosmopolitan dergisi, ikinci dizisini çeken genç oyuncuyla konuştu…

Anneniz Ece Yörenç bu piyasanın içinde olmasına rağmen siz bu işe geç başlamışsınız. Neden?


Kendimi hazır hissettiğimde bu işe başlamaya karar verdim çünkü.

 

FİLMDE OYNAMAK İSTERİM

Hazır olma adına neler yaptınız?


Birkaç kişiden kişisel eğitim aldım. Hâlâ da devam ediyorum. Oyunculuğumu geliştirmek adına hepsi gerekli. Çünkü bence bu işte 'Oldum' diye bir şey yok. Ayrıca oyunculuk kariyerimi birlikte programlamak için Gaye Sökmen Ajans'la çalışmaya başladım.

Bize 'Kara Para Aşk'taki rolünüzden bahseder misiniz?


Dizide babam rolünde bulunan Erkan Can psikopat bir mafya babasını canlandırıyor. Ben de zengin, takıntılı bir erkeği canlandırıyorum. Babasıyla ilişkisi sadece para üstüne kurulu genç bir adamdan bahsediyoruz. Babası onu pis işlerinden uzak tutmak için yurtdışına okumaya yollamış. Her zaman el üstünde tutulmuş biri. Fazla bir şey söyleyerek heyecanı kaçırmak da istemem.

Kendinizi oyunculuğun neresinde görüyorsunuz?


Başında bile değilim.

Bu ne mütevazılık…


Mütevazılık değil. Kendimi geliştirmeyi seviyorum. Animasyon konusunda da bu geçerli. Hemen yapmak istemememin sebebi odur. Hep öğrenmeye açık olmak lazım.

Bir filmde oynamak gibi bir planınız/ hayaliniz var mı?


Tabii ki var. Neden olmasın?

Nasıl bir şey hayal ediyorsunuz?


Bir şey hayal etmedim aslında.

Matthew McConaughey 'Dallas Buyers Club-Sınırsızlar Kulübü'ndeki rolü için kilo verdi. Sizin de belki hayalinizde öyle bir rol vardır diye sordum.

 

Oyunculuk öyle bir şey aslında. Bedensel olarak değişim yaşamak. Bunu ülkemizde yapan oyuncular var. Başarılı da yapıyorlar. Bunun yayılması lazım.[reklam]

Küçükken nelere ilgi duyuyordunuz?


Her türlü sporla ilgileniyordum aslında. Tenis, basketbol, voleybol oynadım. Hepsini çok büyük zevkle yaparım. Aslında sporun her dalını çok seviyorum.

Şimdi zaman ayırabiliyor musunuz?


Hâlâ spor yapıyorum. En azından düzenli şekilde yapmaya çalışıyorum. Spor bende bağımlılık gibi bir şey. Bir gün yapmayınca kendimi eksik hissediyorum.

 

ANNEMLE ARKADAŞ GİBİYİZ

Erkeğin annesiyle yakın olanı pek makbul değildir. En azından biz kadınlar için... Sizin annenizle ilişkiniz nasıl?


Annem çok iyidir. İlişkimiz çok iyidir. Arkadaş gibiyiz de diyebilirim rahatlıkla. Çok korumacı mıdır anneniz? Hayatınıza giren kadınlara müdahale eder mi mesela? O zamanları geçtik bence artık. Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen özel ilişki konusunda bile annelerinin sözünden çıkmayan kadınlar oysa… Var mı gerçekten? Bizim hiç öyle ilişkimiz olmadı annemle. Ben her zaman ona saygı duydum, o da benim özel hayatıma saygı duydu. Tasvip etmediği biri olursa karışmaz diyorsunuz yani. Yok ya, biz öyle entrikalara girmiyoruz.

 

SOSYAL MEDYAYLA ARAM YOK

Sosyal medyayla aranız nasıl?


Sosyal medyayı kullanmayı sevmiyorum. Fazla bir şey de paylaşmıyorum zaten.

O zaman sadece arkadaşlarınız arasında dönüyor sizin için sosyal medya diyebilir miyiz?


Diyebiliriz... İçimden geldiği gibi bir fotoğraf koyabilirim ama sadece izin verdiklerim görsün isterim. Zaten sevdiğim bir mecra da değil.

Orada paylaşılan herhangi bir yorum ya da fotoğraf hemen gazetede ya da başka bir sosyal medya aracında paylaşılabiliyor. Bu mu rahatsız ediyor sizi?

 

Onu hiç takmıyorum aslında. Onu düşünerek bir şey paylaşmıyor değilim tabii ki.

 

 

'KARA PARA AŞK' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ? DETAYLAR BURADA!

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat