Kara Para Aşk'ta Elif ve Ömer'in zor kararı!

Kara Para Aşk'ta bu hafta neler olacak?

resim yok
17 Eylül 2014 - 10:24
Yeni Bölüm

atv ekranlarının çok izlenen dizisi Kara Para Aşk'ta bu hafta neler olacak?

Kara Para Aşk'ta Elif ve Ömer'in zor kararı!

Kara Para Aşk 16. bölüm konusu ve özeti.


İşte detaylar:

 

HEYECAN DORUKTA!

Kara Para Aşk'ın bu haftaki bölümünde;

Ömer'in Elif'e karşı zaafına bir kez daha tanıklık eden Sami, Ömer'i Elif'ten uzak durması konusunda son kez uyarır. Aksi halde Ömer'i operasyondan atacak ve yoluna onsuz devam edecektir.

Ömer, Elif'i kurtarabilmek için Sami'nin sözünü dinleyecek ve ona karşı mesafeli davranmaya devam edecektir. Ömer'in davranışları karşısında her geçen gün biraz daha yıkılan Elif, aşk dilenmekten yorulduğunu fark eder. Elif ve Ömer aralarındaki aşka rağmen birbirlerinden uzak kalmayı başarabilecek midir?[reklam]

Ömer ve Elif'in duruma üzülen Elvan, Arda ve Pelin'den yardım ister. İkisini bir araya getirecek bir oyun hazırlarlar. Hazırladıkları planın operasyonu tehlikeye atacağından bir haber olan Pelin ve Arda harekete geçerler.

 

BAŞARABİLECEK Mİ?

Pınar'ı hastaneden çıkarıp eve kilitleyen Tayyar için sular bir türlü durulmaz. Ömer Taner'in Tayyar tarafından öldürüldüğüne emindir olayı araştırırken Pınar’ın bir teknede ölüme terk edildiğini öğrenir. Tayyar'ı yakalayabilmek için farklı bir yöntem uygulaması gerektiğini anlamıştır. Ömer, Tayyar'ı şoke edecek bu yöntemi uygulamayı başarabilecek midir?

Hüseyin sevgilisi ve oğlunu görmeye gittiğinde elmasların sakladığı yerde olmadığını anlar. Elmasları alan kişiyi ve elmasları bulmak zorundadır. Hüseyin elmasları bulup yeniden onlara sahip olabilecek midir?

 

RANDEVU: BU AKŞAM

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon'un yazdığı 'Kara Para Aşk' 16. bölümüyle 17 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de atv'de…

 

INTERNET ÖZEL FRAGMANI (Tıkla-izle)

 

'KARA PARA AŞK' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları