Kara Para Aşk'ta Ömer ve Elif aşkında sürpriz gelişme!

Kara Para Aşk dizisi yeni bölümünde de heyecan yaratacak...

resim yok
24 Eylül 2014 - 09:45
Yeni Bölüm

Kara Para Aşk dizisi yeni bölümünde de heyecan yaratacak...

Ömer ve Elif aşkında sürpriz gelişme!

Kara Para Aşk dizisi konusu, oyuncuları ve yeni bölüm fragmanı...


Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in paylaştığı 'Kara Para Aşk' 17. bölümüyle 24 Eylül Çarşamba akşamı 20.00'de ATV'de..

 

'KARA PARA AŞK' AKŞAMI

İşte yeni bölümde yaşanacaklar..

 

BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Arda ve Pelin'in yaşadıklarına şahit olan Ömer, Elif'in ellerinden uçup gitmek üzere olduğunu fark eder. Arda gibi geç kalmak istemez ve Elif'in karşısına çıkıp onu affettiğini ölesiye sevdiğini itiraf eder. Elif'in bu itirafa tepkisi ne olacaktır?

Tayyar'ın fevri davranıp hata yapmasını bekleyen Ömer bir yandan da Taner cinayetini çözmeye çalışır. Üstelik bu kez Hüseyin de onu desteklemekte ve yardım etmektedir.[reklam]

Arda, Pelin, Ömer ve Hüseyin Taner'i öldüren koğuş arkadaşı Halil'le Tayyar arasındaki bağı bulabilmek için harekete geçer. Ömer'in açık açık peşinde olduğunu söylemesi Tayyar'ı çıldırtmıştır.

 

YENİ PLAN NE?

Ali vasıtasıyla Ömer'in uyarılmasını sağlayan Tayyar bununla yetinmeyecektir. Ömer'den kurtulmak için daha sert bir çözüm bulması gerekmektedir. Hüseyin ve Ali’den yardım ister. Tayyar'ın Ömer için tasarladığı yeni plan nedir?

 

HAYATINI DEĞİŞTİRECEK SÜRPRİZ...

Metin'in davranışları karşısında sarsılan Nilüfer kendisini odasına kapatır. Metin ona ulaşmaya ve kendisini affettirmeye çalışır ve bunun için Nilüfer'i şoke edecek, hayatını değiştirecek bir sürpriz hazırlar.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI (Tıkla-izle)

 

NEBAHAT ÇEHRE 'KARA PARA AŞK'TAN NEDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları