Kara Para Aşk'ta şok gelişmeler!

Arda'nın anlattıklarıyla dehşete düşen Ömer, abisini takibe alıyor.

resim yok
14 Ocak 2015 - 12:41
Yeni Bölüm

Kara Para Aşk 32. bölümde Ömer abisinin peşinde...

Kara Para Aşk 32. bölümüyle bu akşam 20.00'de atv'de.

Arda'nın anlattıklarıyla dehşete düşen Ömer, abisini takibe alıyor.


Detaylar şöyle:

 

YENİ BÖLÜM BU AKŞAM

atv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kara Para Aşk bu akşam 32. bölümüyle geliyor.

İşte son bölümde bunlar yaşanacak....

 

NELER YAŞANACAK?

Ömer, Arda'nın anlattıkları karşısında deliye döner. Arda, Ömer'i ikna edebilmek için tek tek bütün kuşkularını anlatır. Hiç bir somut kanıtı olmadığı için Ömer'i ikna edemez. Ömer, Arda'ya inanmamıştır ama kafasında da bir soru işareti kalmıştır. Abisinin muhbir olma ihtimalini kendi içinde sorgulamaya başlar.

Bu sırada Elif'in İpek'le ikisinin nişan fotoğraflarıyla karşısına çıkması işleri iyice karıştırır.  Elif çok kırgın ve kızgındır. Ömer, Elif'i İpek konusunda ikna edebilecek midir?[reklam]

Bahar cinayetinin peşini bırakmayan ekip yeni deliller bulmuştur. Hüseyin köşeye sıkışmak üzeredir ve Arda'dan iyice rahatsız olmaya başlamıştır. Arda'yı daha fazla tutamayacağını anlayan Hüseyin çareyi Tayyar'a gitmekte bulur. Tayyar'ın Arda konusundaki fikri bellidir. Susturulmasının tek yolu ortadan kaldırılmasıdır.

 

ÖLÜM FERMANI!

Hüseyin bu kez Arda'nın ölüm fermanını onaylar. Arda büyük bir kumpasın ortasında kalacaktır. Tayyar, Arda'yı öldürtebilecek midir?
 
Arda'nın anlattıklarına inanmasa da içine bir kurt düşen Ömer, abisinin şüpheli davranışlarını fark etmeye başlar. Arda'ya abisinin masumiyetini ispatlamak ve Hüseyin'in aslında ne yaptığın anlamak için peşine düşer.

 

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

Hüseyin, Ömer'in kendisini takip ettiğinden habersiz Svetlena'nın evine gider. Saatlerce abisinin apartmandan çıkmasını bekleyen Ömer için ok yaydan fırlamıştır.  Hüseyin'in o apartmanda ne yaptığını merak etmektedir. Ömer, Hüseyin'in ikinci hayatını öğrenecek midir?
 
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2015 / Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

 

 

'KARA PARA AŞK'IN 'SVETLANA'SI İLE KEYİFLİ SOHBET BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları