Karadayı 95. bölüm'de neler oluyor?

Karadayı'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümü yine çok heyecanlı. Mahir için emir gelmiştir, kabadayılar Mahir'i öldürmek için masaya oturmuşlardır. Bu iş için Orhan seçilir

resim yok
26 Ocak 2015 - 13:44
Yeni Bölüm

Karadayı'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümü yine çok heyecanlı. Mahir için emir gelmiştir, kabadayılar Mahir'i öldürmek için masaya oturmuşlardır. Bu iş için Orhan seçilir
 

Kabadayıların Mahir'i tek başına kıstırıp öldürmeye çalışacağını öğrenen Nazif ve Dalyan onu yalnız bırakmamıştır. Mahir'in bütün sevenleri desteğe gelmiştir. Babasını arkasında dağ gibi dururken görün Mahir çok mutlu olmuştur.
 

Sonunda Nazif Mahir'i affetmiştir. Mahir'in sürekli gücüne güç katıyor olması kabadayıları çileden çıkarmaktadır. Artık Mahir'i ortadan kaldırmak zorundadırlar, bunun için de Orhan'ı kullanmaya karar verirler.
 

Orhan'dan Mahir'i öldürmesini isterler. Orhan kabadayılarla eşit koşullarda masaya oturabilmek için Mahir'i öldürmeyi kabul edecek midir?
 

Turgut'u karşısında gören Necdet ilk şoku atlatmıştır. Turgut Necdet'e ihanetinin bedelini ödemek zorunda olduğunu söyler. Necdet, Turgut'un teklifini kabul edecek midir? Turgut'un asıl amacı nedir? Necdet'le görüştükten sonra planını uygulamaya geçen Turgut adliyeye gider ve Feride'nin karşısına çıkar. Bambaşka bir kimlikte sıradan bir vatandaş gibi Feride'ye yaklaşır. Feride onu gördüğünde büyük şok yaşar. Bu karşılaşma sonunda Turgut Feride'ye çok önemli belgeler verir. Feride artık Seyit cinayetiyle ilgili bütün gerçekleri öğrenmiştir. Sevdasının eli kanlı bir katil olduğunu öğrenen Feride deliye döner. Sevdası ve kendini adadığı adalet arasında sıkışıp kalır. Feride Mahir'i adalete teslim edecek midir?
 

94. BÖLÜMDE NELER OLDU?

 
Karadayı 94. Bölüm'e Savcı Turgut'un geri dönüşü damgasını vurur. Mahir'in kabadayılarla mücadelesi devam ederken, Necdet Savcı Turgut'tan gelen mektupla sarsıldı.
 

Karadayı son bölümde Savcı Turgut'un yeniden diziye dönüşü sosyal medyada olay oldu.
 

Geçen sezon yayınlanan bölümlerde senaryo gereği ölerek diziden ayrılan Savcı Turgut’u canlandıran Yurdaer Okur Karadayı’ya sürpriz bir dönüş yaptı. Dizinin fenomen karakterlerinden olan Savcı Turgut Necdet’le karşı karşıya geldi. Karadayı’nın sakin duruşunun ardına sakladığı şeytani planları ve asla yılmayan kötülükleriyle izleyenleri iki sezon boyunca merakla izlettiren fenomen karakteri Savcı Turgut’un diziye dönüşü sosyal medyada da çok konuşuldu. Karadayı’nın seyircileri Yurdaer Okur’un tekrar dizide rol almasından memnun oldular.
 

İŞTE SAVCI TURGUT'UN GERİ DÖNDÜĞÜ SAHNE

 

 

 


 


Nzn ‏@nznipk  

Ölen birinin geri gelmesi hiç bu kadar sevinmemiştim yüzyılın en sevilen kotu karakteri turgut savcı #Karadayı

İstiklal Akarsu ‏@istiklalAkarsu

Karadayı, geçen sezon ölen savcı Turgut'u dirilterek Walking Dead'e selam çaktı, helal olsun.

Alper Karaman ‏@alperkaraman28  

Karadayı eski havasına dönüyor gibi;Turgut Savcı'nın da tekrar dizide olması iyi oldu...

 

Murat Aksoy ‏@murataksoy

İmkansızdı gerçek oldu. Rekasiyon (Star) dizisinde Gürkan'ı oynayan Savcı Turgut,dizi kaldırılınca daha önce öldüğü Karadayı (ATV) dirildi.

Hakan Aktürk ‏@hakanezel1985

Savcı Turgut: "Hayata geri dönmemi tahayyül edemediğinizi ziyadesiyle biliyorum. Mamafih, hakikat bu cancağızım" :))) #Karadayı

 

Bergüzar Korel Web ‏@Berguzar_Korel  

Tam bitti Dediğin anda yeniden başlar hayat cancağızım! #adaletiararken #turgutsavcı

 

 

Mehmet YILDIZ ‏@mehyildiz

Savcı Turgut geri mi döndü #karadayı

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları