resim yok
18 Ocak 2013 - 00:00

Karadayı dizisinin merakla beklenen 15. bölüm fragmanı yayınlandı

 
Dizinin 15. bölümünde Hakim Feride, gönlünü verdiği Salih'in gerçek kimliğini öğreniyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen ve Türkiye'yi ekran başına kilitleyen dizinin 15. bölümünde de nefesler tutulacak. Kenan İmirzalıoğlu'nun Mahir Kara (Salih İpek) , Bergüzar Korel'in (Hakime Feride) karakteriyle başrol oynadığı dizide stajyer avukat Salih İpke için çember iyice daralıyor. Savcı Turgut'un sözleri ile Salih İpek hakkında şüpheye düşen Feride gerçeğin peşine düşüyor. Salih İpek hakkında öğrendiği her bilgi Feride'nin kafasındaki soru işaretlerini daha da artırıyor. İçişleri Bakanlığı'ndan gelen bilgi de Salih İpek'in gerçek kimliğini deşifre edecek gibi. Komiser Yasin de Mahir Kara için kötü günlerin habercisi olacak .
 

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
kayahm
Bu kadar dişlinin arasından gelde çık.. Gelde başrol oyna.. Mahirin umutlar hep; Çölde serap görmeye benzeyecek gibi. Neyse seve seve izlemeye devam..

facebook yorumları