Karadayı yine nefes kesecek!

Karadayı nefes kesecek!

resim yok
24 Kasım 2014 - 10:20
Yeni Bölüm

Karadayı nefes kesecek!

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Karadayı'da, her hafta olduğu gibi bu akşam da büyük bir heyecan yaşanacak.

Kabadayıların güvenini kazanan Mahir, kendisini ispatlamak için yeminini bozacak.

 

NEFES KESECEK!

Gecekondu mahallesine giden Mahir, burada Haydar'la karşılaşır.

Yeminini bozmasına rağmen Mahir, Haydar'ı öldürecek mi? Yoksa evinden çıkartılmaya çalışan insanlara yardım mı edecek.

 

86. BÖLÜM ÖZETİ

Belgin, İlknur ve Vehbi'den öğrendiklerini birleştirerek Mahir'in asıl amacının ne olduğunu çözer. Mahir'in karşısına geçip katilin peşinde olduğunu anladığını söyler. Mahir ne yapacağını bilemez halde kalmışken Belgin ona hiç beklemediği bir teklif sunar. Mahir bu teklifi kabul edecek midir? Belgin Mahir'in amacını kabadayılara söyleyecek midir?[reklam]

Yasin Songül'le konuşur ve onunla evlenmekten asla vazgeçmeyeceğini söyler. Ona göre suç tamamen kendisindedir. Songül'ü zor günlerinde yalnız bırakmıştır bu yüzden de Songül hazırda bekleyen Osman'a sığınmıştır. Songül Yasin'e evet demek zorunda kalır ve Nazif'le birlikte düğün tarihini kararlaştırır.

Songül bir mektupla Osman'a veda eder. Bu veda Osman'ın hayatının değişmesine neden olacak olaylar zincirinin başlangıcı olacaktır.

 

HAYDAR'I ÖLDÜRECEK Mİ?

Sosyete Yusuf gecekonducuları örgütleyen Haydar'ın ortadan kaldırılması görevini Mahir'e vermeyi teklif eder. Kabadayılar kabul eder.

Aralarında yeni olan Mahir'in kendisini ve onlara olan bağlılığını ispatlaması için bu adamı öldürmesi gerekmektedir. Mahir, Haydar'ı öldürecek midir?

 

 

KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN DUDAK UÇUKLATAN SERVETİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları