Karadayı'da ayrılık vakti!

Sevilen dizide ayrılık günü geldi...

resim yok
17 Kasım 2014 - 09:29
Yeni Bölüm

Karadayı yeni bölümde neler olacak?

Sevilen dizide ayrılık günü geldi...

Karadayı yeni bölümüyle 17 Kasım Pazartesi akşamı 20.00′de atv'de..


İşte bu akşam yaşanacaklara kısa bir bakış:

 

AYRILIK GÜNÜ GELDİ!

Karadayı'da Feride için ayrılık günü gelip çatmıştır. Ankara'ya gitmek için biletler alınmış anne ve babası hazırlıklar için önden Ankara'ya gitmiştir.

Feride acıyla sevdasına, yaşayıp büyüdüğü şehre kendince veda etmektedir. Artık farklı şehirlerde yaşayan iki yabancı olacaklar ve aşkları sonsuza kadar yarım kalacaktır.

 

MAHİR YIKILIR

Feride'nin şehri terk edeceğini öğrenen Mahir yıkılır. Yine sevdası ve seçtiği yol arasında kalmıştır. Üstelik son yaptıklarıyla Feride'de açtığı yaranın ne kadar büyük olduğunu bilmektedir. Mahir Feride'nin arkasından gidip onu durdurmayı başarabilecek midir? Ayrılık hazırlıkları yapan Feride'ye beklenmedik bir misafir gelir.

Vehbi bir ahbabının gelininden bahseder gibi Belgin'den bahseder ve davası için Feride'den yardım ister. Feride öğrendikleri karşısında şaşkına dönmüştür. Belgin locada şahit olduklarından sonra Mahir'den iyice şüphelenmeye başlar. Ona göre Mahir alemde göründüğü gibi biri değildir.[reklam]

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

Mahir'in karşısına geçip asıl amacının ne olduğunu sorar. Mahir'in sessizliği onu daha çok meraklandıracaktır. Belgin Mahir'in asıl amacını öğrenebilecek midir?

Hastanede Nazif'in başında bekleyen Songül ve Osman'ı gören Yasin beyninden vurulmuşa döner. Yakınlıklarından aralarında bir şey olduğuna emin olur. Bu olaydan sonra Yasin Songül'le olan ilişkisi hakkında önemli bir karar verir ve bunu Nazif'e açıklar. Yasin'in kararı nedir?

Ailesi sevdası ve bütün acılarına rağmen yolundan dönmeyen Mahir için kabadayılar yeni bir sınav hazırlığındadır. Mahir'in yeni sınavı nedir?

 

85. BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

 

85. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

 

YENİ BİR AŞK MI? İŞTE KARADAYI'NIN SON GÖZDESİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları