resim yok
03 Mayıs 2013 - 00:00

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Etiler'de bir araya geldi. Çiftin duygulu sarılması objektiflerden kaçmadı.

 

Etiler'de


Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç ve ‘Karadayı’nın güzel oyuncusu eşi Bergüzar Korel önceki gün Etiler’deydi.

Cook Shop adlı cafede arkadaşlarıyla buluşan Bergüzar Korel’in yanına yaklaşık bir saat sonra eşi Halit Ergenç de geldi.

 

Uzun uzun sarıldılar


İkili uzun zamandır görüşmemişçesine uzun uzun sarılarak hasret giderdi.

 

Sohbet ettiler

İkili arkadaşlarıyla akşam saatlerine kadar yemek yeyip sohbet etti.

 

Görünüşü ile dikkat çekti!

 

Set arasında fırsat bularak konservatuardan arkadaşları ile birlikte yemek yediğini söyleyen Bergüzar Korel renkli montu ve doğal haldeki saçları ile dikkat çekti.

Dizi hakkında sorulan soruları yanıtlayamayan Bergüzar Korel aracına binerek uzaklaştı.

[reklam]
Karadayı'da son hafta neler olmuştu?

Mahir'in gerçek kimliğini ve niyetini açıklamasıyla Feride allak bullak oldu. Mahir'e karşı büyük kin ve öfke duyan Feride, Mahir için tutuklama kararı çıkarttı.

Kendini kullanılmış ve kandırılmış hisseden Feride'nin bu halinden Turgut yararlanmaya çalıştı ve bir nebze olsa da bunu başardı. Feride tekrardan Turgut'a güvenmeye başladı.

Barut Necdet biraz korkusundan biraz da Ayten'in etkisiyle Mahir'i öldürmek için kolları sıvadı. En yakın arkadaşını bu iş için görevlendirdi ve Feride'nin kaldığı otele yolladı.

Tüm olanlardan habersiz Mahir, Savcı Turgut'un bir davada yaptığı sümen altını ispatlamak için Feride'nin kaldığı otele gider. Otelin avlusunda Feride'yle yine tartışma yaşayan Mahir, Necdet'in adamı İbrahim tarafından vuruldu. Kanlar içinde Feride'nin kucağına yığılan Mahir'in son sözü "Seni seviyorum Feride" oldu.

O anları hatırlamak isteyenler için:

 

 

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ (22-28 NİSAN)! LİSTE BURADA!

 

KARADAYI 30. bölüm fragmanını izlemek için tıkla!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları