resim yok
01 Mayıs 2013 - 00:00

Bu yıl 4'üncü kez gerçekleştirilen Antalya Televizyon Ödülleri'nde Karadayı dizisiyle ‘’En iyi erkek oyuncu" ödülüne layık görülen Kenan İmirzalıoğlu, ödül töreni öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

İmirzalıoğlu'nun açıklaması şöyle:

''Karadayı ekibi olarak buradayız. Çok başarılı bir sezon geçirdik. Ödül alır mıyız layık görürler mi bilmiyorum ama biz seferden sorumluyuz zaferden değil. Sonuçta mutlu olduğumuz işi yapıyoruz.

 

Karadayı’nın enterasan bir izleyicisi geniş bir yelpazesi var. Sadece Total ve AB olarak sınırlandıramıyoruz. Geniş bir kesin takip ediyor. Benim babamda izliyor üniversite gençleri ve çocuklarda…Biz zaten ödülümüzü sokaktan alıyoruz. Herkese buradan teşekkür ederiz. ''

Hatırlanacağı üzere Antalya Televizyon Ödülleri, geçtiğimiz günlerde Antalya'daki Mardan Palace'ta sahiplerini buldu. Karadayı'nın kanalı atv; törenden beş ödülle döndü.

Kenan Işık'ın sunduğu yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak ister?'; 'Bilgi&Kültür İçerikli En İyi Yarışma Programı' seçildi. 'Yeni Sezon En İyi Dram Dizisi' seçilen 'Karadayı'; başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu'na da 'Dram Dizisi En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü getirdi. Erhan Makar, 'Benim İçin Üzülme' dizisi ile 'Dizi Film En İyi Görüntü Yönetmeni' ödülünü aldı. Dizi; Nail Yurtsever ile Metin Kalaç'a da 'Dram Dizisi En İyi Müzik' ödülünü kazandırdı.
[reklam]
Karadayı'da son hafta neler olmuştu?

Mahir'in gerçek kimliğini ve niyetini açıklamasıyla Feride allak bullak oldu. Mahir'e karşı büyük kin ve öfke duyan Feride, Mahir için tutuklama kararı çıkarttı. Kendini kullanılmış ve kandırılmış hisseden Feride'nin bu halinden Turgut yararlanmaya çalıştı ve bir nebze olsa da bunu başardı. Feride tekrardan Turgut'a güvenmeye başladı.

Barut Necdet biraz korkusundan biraz da Ayten'in etkisiyle Mahir'i öldürmek için kolları sıvadı. En yakın arkadaşını bu iş için görevlendirdi ve Feride'nin kaldığı otele yolladı. Tüm olanlardan habersiz Mahir, Savcı Turgut'un bir davada yaptığı sümen altını ispatlamak için Feride'nin kaldığı otele gider. Otelin avlusunda Feride'yle yine tartışma yaşayan Mahir, Necdet'in adamı İbrahim tarafından vuruldu. Kanlar içinde Feride'nin kucağına yığılan Mahir'in son sözü "Seni seviyorum Feride" oldu.

 

O anları hatırlamak isteyenler için:

 

 

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ (22-28 NİSAN)! LİSTE BURADA!

 

KARADAYI 30. bölüm fragmanını izlemek için tıkla!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
3457halil
Karadayı dizisini çok başarılı buluyorum, mükemmel, tüm oyuncular rollerini çok güzel oynuyorlar biz seyirciler açısından. Mesala Turgut savcıya çok kızıyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

facebook yorumları