Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni hedefi Bodrum!

Kenan İmirzalıoğlu gözünü Bodrum'a dikti!

resim yok
05 Temmuz 2014 - 13:17
Magazin

Kenan İmirzalıoğlu gözünü Bodrum'a dikti!

İstanbul Tarlabaşı, Balat, Gümüşsuyu, Cihangir ve Galata'da eski binaları alıp restore ettiren ve butik otele çeviren Kenan İmirzalıoğlu'nun gözü şimdi de yazlık yerlerde…

 

SINIR TANIMIYOR!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul'da 200 dairesi olan şarkıcı Emrah gibi gayrimenkul yatırımında sınır tanımıyor.

Yıllardır dizi ve reklam filmlerinden kazandığını gayrimenkule yatırarak değerlendiren İmirzalıoğlu, İstanbul Tarlabaşı, Gümüşsuyu, Cihangir ve Galata'daki eski binaları satın alıp restore etmeyi, ardından da otel olarak hizmete sokmayı tercih ediyor.

 

GÖZÜ YAZLIK YERLERDE

Son olarak Balat ve Karaköy'de tarihi bina aldığı öğrenilen İmirzalıoğlu, gözünü şimdi de yazlık yerlere dikti.[reklam]

İstanbul'daki işlerini tamamladıktan sonra Çeşme ve Bodrum'a gidecek olan oyuncu, hem tatil yapacak hem de otel yapmak için bina bakacak.

 

HEM TATİL HEM İŞ

Gayrimenkul kralı olan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıllarda da Los Angeles'tan bir daire satın almıştı.

 

BÖLÜM BAŞI ARTIK DAHA FAZLA KAZANACAK

Rol aldığı Karadayı dizisi yeni sezonda da devam edecek olan İmirzalıoğlu'nun 60 bin lira olan bölüm başı ücretine zam yaptığı  öğrenildi.

Son oynadığı Osman Sınav'ın 'Uzun Hikaye' filminden 1.6 milyon lira kazanan İmirzalıoğlu, reklam yüzü olduğu Kip firmasından da 2 milyon lira almıştı.

 

 

KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN SİTEMİ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları