Kertenkele adeta bir halk kahramanı!

Kısa bir sürede fenomen haline gelen Kertenkele için halk, ''Başkalarının Superman'i, Örümcek Adam'ı varsa bizim de Kertenkelemiz var'' diyor.

resim yok
25 Aralık 2014 - 12:07
Magazin

Kertenkele halk kahramanı oldu!

Yayınlandığı ilk günden bu yana beğeniyle seyredilen, konusu ve içeriğiyle büyük ses getiren Kertenkele karakteri, zamanımızın modern kahramanı olarak görülüyor.


Kısa bir sürede fenomen haline gelen Kertenkele için halk, ''Başkalarının Superman'i, Örümcek Adam'ı varsa bizim de Kertenkelemiz var'' diyor.

 

HALK KAHRAMANI!

Her yerde büyük ilgiyle takip edilen ve sohbetlere konu olan 'Kertenkele', başkalarının hayatını kurtarmak pahasına, kendi hayatını hiçe sayarak tehlikelere gözünü kırpmadan girmesiyle, hayatını başka canlar için tehlikeye atmaktan çekinmemesi sebebiyle halkın kahramanı haline geldi.

 

GENİŞ BİR KİTLEYE HİTAP EDİYOR

Tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından oldukça titiz bir çalışmayla yayına hazırlanan dizi, verdiği mesajlarla, küçüklerden büyüklere kadar her yaştaki kişinin ilgisini çekiyor.[reklam]

Dizi, yer verdiği hicivler ve bilgilendirici mesajlarla kısa sürede izleyicilerin kalplerini fethetti.

 

 

O SAHNELER...

Kertenkele, kimsenin yapamadığı, metrelerce yüksek yerlere kertenkele gibi çıkabilme yeteneği ve cesareti sayesinde, yangının içine girip küçük bir çocuğu yangından kurtarması ve inşaatın üstünden atlayarak intihar etmeye teşebbüs eden genç bir kızın hayatını kurtarması gibi aksiyon dolu sahneleriyle, kısa zamanda seyredenlerin halk kahramanı haline dönüştü.

Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Savaş Korkmaz ve Hakan Kandal'a ait. Hasan Burakın konsept danışmanı Ayşe Özerin proje koordinatörü olduğu dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

 

 

'KERTENKELE'YE YENİ OYUNCU! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları