Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye'den ayrılıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ Londra'ya gitme kararı aldı!

resim yok
02 Haziran 2014 - 11:25
Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ Londra'ya gitme kararı aldı!

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğuna yapılan eleştiriler nedeniyle Londra'ya gitme kararı verdi.

Ünlü oyuncu, hem tatil yapacak hem de oyunculuk eğitimi alacak.

 

MORALİ BOZUK!

Bü­yük umut­lar­la çe­ki­len ve bö­lüm ba­şı 2 mil­yon do­lar har­ca­nan 'Kurt Seyit ve Şura', ya­yın­lan­dı­ğı gün­den bu ya­na bek­le­nen rey­tin­gi ala­ma­dı. Bu du­rum baş­ta ya­pım şir­ke­ti ol­mak üze­re baş­rol oyun­cu­su Kı­vanç Tat­lı­tu­ğ'un mo­ra­li­ni boz­du.

Di­zi­nin ön­ce saa­ti, son­ra da adı de­ğiş­ti. An­cak yi­ne de bek­len­ti­le­ri kar­şı­la­ma­dı.

 

ELEŞTİRİ ALMAYA DEVAM EDİYOR

Di­zi­nin ya­şat­tı­ğı ha­yal kı­rık­lı­ğı­nın ar­dın­dan baş­rol oyun­cu­su Kı­vanç Tat­lı­tu­ğ'un da oyun­cu­lu­ğu eleş­ti­ril­me­ye baş­la­dı.

 

HEM EĞİTİM HEM TATİL

Di­zi­nin ya­yın­lan­dı­ğı gün­ler­de sos­yal med­ya­da eleş­ti­ri yağ­mu­ru­na tutulan Tatlıtuğ'un, bir ön­ce­ki di­zi­si 'Kuzey Güney'de­ki gi­bi oy­na­dı­ğı ve ken­di­ni ge­liş­tir­me­di­ği­ni id­di­a ediliyor.[reklam]

Son ola­rak oyun­cu ko­çu İpek Bil­gi­n'­le yol­la­rı­nı ayır­ma­sın­dan do­la­yı oyun­cu­lu­ğu­nun ge­ri git­ti­ği de ko­nu­şu­lan­lar ara­sın­da... 

 

YE­Nİ SE­ZON­DA DÖ­NE­CEK

Eleş­ti­ri ok­la­rı­nın he­de­fi ha­li­ne ge­len Tat­lı­tuğ, önem­li bir ka­rar al­dı.

Di­zi­si­nin se­zon fi­na­li yap­ma­sı­nın ar­dın­dan İn­gil­te­re­'ye git­me­ye ka­rar ve­ren oyun­cu, 3 ay bo­yun­ca hem ta­til ya­pa­cak hem de özel bir okul­da oyun­cu­luk eği­ti­mi ala­cak.

Tat­lı­tuğ, ye­ni se­zo­na bom­ba gi­bi gi­re­cek.

 

 

ARAP KADINLARIN EN BEĞENDİĞİ TÜRK OYUNCULARIN LİSTESİ!

üyeler ne diyor?

( 4 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
evet oyrenmek en iyisi. ama dizinin reytinklerinin kivancla hec bir alakasi yok!
gissu7970
Bir oyuncu her zaman ogrenmek ve kendini gelistirmek zorunda hatta omrunun sonuna kadar,eyer gundemde kalmak istiyorsa tabi.Sadece sac sakal uzaltip bi kac jest le eski karakterlerini tekrarlicek.
malika_mimi
Why they judge only Kivanç bey & not others, the series is a big team, no? anyway,it's really unfair to do this with him, he's got a terrific talent, he's th only one able to make acting real & beautiful.
resim yok
Sevgi TÜRK Bu yorumu bildir
Bayılıyorum bütün dizilerine, vazgeçilmezlerim içinde her zaman. Oyunculuk adına her dizide kilo alıp vermek, saçını tipini her role uydurup rolü taşıyabilmek herkesin harcı değil.

facebook yorumları