Kıvanç Tatlıtuğ uçakta rezillik çıkardı!

Alkolü fazla kaçırdı uçakta rezillik çıktı!

resim yok
09 Temmuz 2014 - 13:51
Magazin

Alkolü fazla kaçırdı uçakta rezillik çıktı!

TK 0009 uçuş numaralı THY Los Angeles uçağı yolcuları, yakınlarına sevgilisi Başak Dizer ile birlikte bu şehre tatile giden Kıvanç Tatlıtuğ'un çıkardığı skandalları anlatıyor.

 

ALKOL DUVARINI AŞAN KIVANÇ TATLITUĞ BUYURDU:

''O Kobe buraya  gelecek o kadar...''

 

TATİL İÇİN YOLA ÇIKTI

Bu sezon rol aldığı 'Kurt Seyit ve Şura'nın beklenen başarıyı gösterememesinden sonra büyük hayal kırıklığı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, tatil için ABD'nin Los Angeles kentine uçtu.

 

ALKOL DUVARINI AŞINCA...

Business class'ın en gözde koltuğu A1'de seyahat eden ünlü oyuncu alkol duvarını aşınca, uçuş görevlilerine zorlu anlar yaşattı.

Geçtiğimiz Perşembe günü yaşanan ve büyük tepki toplayan olaylar diğer yolcuların anlatımıyla şöyle gerçekleşti:

 

2 ŞİŞEYİ BİTİRİNCE ÇILDIRDI

Asabi hareketleriyle dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ, bir süre kız arkadaşı Başak Dizer'i haşladı. Sürekli alkol aldığı gözlenen oyuncu, sürekli içki isteyerek dikkatleri üzerine topladı.[reklam]

Servis listesinde bulunan pahalı şarabı tek başına bitiren oyuncu, servisin gerisi gelmeyince çileden çıktı.

Daha sonra kendisine önerilen farklı bir marka şarapla yolculuğuna devam eden Kıvanç, business class’ta uluslararası bir şöhretin farkına vardı.

 

AYAĞINA ÇAĞIRMAKLA YETİNMEDİ

THY'nin marka yüzü olan ve Yunanistan tatili dönüşü İstanbul üzerinden ülkesine dönen ünlü NBA yıldızı Kobe Bryant'ı fark eden oyuncu, görevlilerden kendisini ünlü basketbol yıldızıyla tanıştırmalarını istedi.

Ancak ünlü yıldızın nezaket gösterip iki çocuğu ve eşi yanındayken koltuğundan kalkıp Tatlıtuğ'un ayağına gitmesine karşı onun laubali oturuşunu bozmayışı, yolcular arasında yeni bir tepki konusu oluşturdu.

İstanbul'dan, THY'ye ait TK0009 uçuş numaralı Los Angeles uçağında Bryant ailesi ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yanı sıra Sibel Can da bulunuyordu.

 

 

KIVANÇ TATLITUĞ'U ÇİLEDEN ÇIKARAN OLAY! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Adam Mübarek Ramazan ayinda alkol mu icilir be

facebook yorumları