resim yok
08 Mart 2013 - 00:00

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, 22 Şubat'ta vizyona giren "Kelebeğin Rüyası" filmi için dün Beşiktaş Kültür Merkezi'nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Erdoğan'ın yanı sıra filmin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat da katıldı.

HELAL BRAD!

Tatlıtuğ, "Size Ortadoğu ve Türkiye'nin Brad Pitt'i deniliyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Öyle mi diyorlar, bilmiyorum" yanıtını verirken, Yılmaz Erdoğan "Bizim BKM oyuncularından Eser Yenenler, Kıvanç için 'Helal Brad' dedi, olay bitti.

 

Ben de artık onu yurtdışında 'Helal Brad' diye tanıtıyorum" dedi.

"ENTELLEKTÜEL SANAT FİLMİ DEĞİL"

Erdoğan ayrıca Zonguldaklı şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu'nun yaşamını anlatan "Kelebeğin Rüyası"nın 'entelektüel bir sanat filmi' olmadığını söyledi: "Sanat filmi diye yanlış algılanmasın, izleyen herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir film oldu."

"Kelebeğin Rüyası"nın Ortadoğu'da dört bölümlük mini dizi olarak yayınlanacağını belirten Erdoğan, filmin tiyatro oyununun da yapılabileceğini söyledi.

 

Bunun üzerine Tatlıtuğ, daha önce Grease Müzikali'nde oynadığını belirterek "Tiyatro yapmayı çok isterim" dedi.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları