resim yok
08 Temmuz 2014 - 12:16
Magazin

İddia değil gerçekmiş!

 

Anastasia rolü Beren Saat'in!

2015 senesinde ekrana gelmesi planlanan ve asıl adı Anastasia olan 'Kösem Sultan' dizisinde başrol Beren Saat'in oldu.


Başrol için Meryem Uzerli ve Tuba Büyüküstün'ün adı bile geçmişti.

 

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Tims Prodüksiyon, 'Muhteşem Yüzyıl'dan sonra ikinci kez Osmanlı dönemini konu aldığı yeni dizisi 'Kösem Sultan' için hazırlıklara devam ediyor

 

İSİM KESİNLEŞTİ

'Muhteşem Yüzyıl'ın final bölümünde tanıtım videosu yayınlanan ve hangi kadın oyuncunun 'Kösem Sultan'ı canlandıracağı merak konusu olan dizinin başrolüyle ilgili isim nihayet kesinleşti.

 

BEREN SAAT

2015 yılının Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan dizide 'Kösem Sultan'a hayat verecek oyuncunun son olarak İntikam dizisinde kamera karşısına geçen Beren Saat olması netlik kazandı.[reklam]

GÜÇLÜ BİR KADIN

Beren Saat dışında 'Kösem Sultan'ı canlandıracak isimler arasında Meryem Uzerli ve Tuba Büyüküstün gibi isimler gösterilse de oyuncuların fanları tarafından yapılan ankette 'Kösem Sultan'ı canlandırması istenen isim Beren Saat olmuştu.

Yapım şirketi 'Kösem Sultan' için birçok cast ajansıyla anlaşarak yeni yüzler arayışına da girdi.

Osmanlı tarihinin en etkili kadınlarından biri olan ve asıl adının Anastasia olduğu bilinen Kösem Sultan, 1590 yılında Yunanistan'da doğdu. Kösem Sultan, 15 yaşında İstanbul'a gönderildikten sonra Osmanlı padişahı I. Ahmed'in eşi oldu.

Hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına ve opera eserlerine konu olan Kösem Sultan, oğulları 4. Murat ve İbrahim'le torunu 4. Mehmet döneminde uzun yıllar devlet yönetiminde etkili olmuş bir sultandır.

 

 

BEREN SAAT'İN DÜĞÜN HAZIRLIĞI MASRAFI DUDAK UÇUKLATIYOR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları