Küçük Ağa'da özlem sona eriyor! Yeni sezondan ilk tüyolar!

Küçük Ağa dizisi yeni sezonuyla Kanal D ekranlarında bu akşam başlıyor...

resim yok
09 Eylül 2014 - 11:41
Yeni Bölüm

Küçük Ağa dizisi yeni sezonuyla Kanal D ekranlarında bu akşam başlıyor... Özlem bitiyor, 'Küçük Ağa' bu akşam başlıyor…

Geçen sezon izlenme rekorları kıran 'Küçük Ağa' dizisi, yeni sezonun startını bu akşam veriyor.


Kanal D'nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi'nin yer aldığı; geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve izlenme rekorları kıran dizisi 'Küçük Ağa'  09 Eylül Salı akşamı yani bu akşam ekrana geliyor.

 

İşte yeni sezona dair ilk tüyolar:

 

AKSİYON VE SEVGİ İKİYE KATLANIYOR

Geçen sezon izlenme rekorları kıran 'Küçük Ağa' dizisi, yeni sezonun startını bu akşam veriyor. Ekip yine iddialı: 'Bir yavru hanım ağa katıldı kadromuza, aksiyon ve aile içi sevgi seli ikiye katlandı. Biz, Salı günleri kaldığımız yerden eğlenmeye devam ediyoruz biz.'

Yakaladığı başarıyla geçen sezona damgasını vuran 'Küçük Ağa'da yeni sezon sürprizleri var mı? Sizlerin canlandırdığı karakterleri neler bekliyor? İzleyiciye küçük de olsa ipuçları verebilir misiniz?

- Birce Akalay: Genel olarak yüksek tempolu ve eğlenceli bölümler olacak yine... Bu sezonun paketli en büyük sürprizi Ada... Bir yavru hanım ağa katıldı kadromuza, onun da abisinden geri kalır yanı pek yok açıkçası. Yani aksiyon ve aile içi sevgi seli ikiye katlandı diyebilirim. Aynı formatta Salı günleri kaldığımız yerden eğlenmeye devam ediyoruz biz... Seyirci için de öyle olmasını umut ederim.

- Sarp Levendoğlu: Senaryo bizim elimize de çekim tarihlerinden bir ya da iki gün önce geçiyor. Dolayısıyla yeni sezon neler olacağı hakkında en ufak bir fikrim yok. Ama şunu söyleyebilirim, Mehmetcan'ın kardeşini tanıdığım en yetenekli çocuk oyunculardan Ada canlandıracak ve Ada Türkiye'nin yeni sevgilisi olacak.

- Zeki Alasya: 'Küçük Ağa'da yeni sezon sürprizleri elbette var. Ancak bunların ne olacağını bilmemiz pek mümkün değil. Yeni sezonda olacakları biliyor olmamız gerektiği düşünülüyor, oysa öyle bir şey yok. Sadece önümüzdeki bir iki haftayı bilebiliyoruz, o kadar... Sonrası bizim için de meçhul...[reklam]

- Banu Zorlu: Elbette çok güzel sürprizlerimiz var. Ama açıklayıp da sürprizleri bozmayalım.

- Nazan Diper: Tabii ki var... Umulmadık manevralarıyla Emir Berke'nin yine izleyiciyi çok şaşırtacağını söyleyebilirim. Benim canlandırdığım karaktere gelince; sosyetik bulduğu dünürleriyle atışmaları devam edecek herhalde...

- Hakan Bilgin: Seyirciyi şaşırtmaya devam... Maho her zamanki gibi kendini aşan konulara el attığından, işleri yüzüne gözüne bulaştırmaya devam edecek.

- Ruhsar Öcal: Kültür farklılığından dolayı Nur yine damadın ailesine karşı şert çıkışlar yapacaktır. İkinci torun gelmesine rağmen hâlâ içine sindiremediği durumlar söz konusu... O yüzden Nur, Nur'luğunu yapacak. Eşi rtama uyum sağlasa da o Urfalı aşiret ailesine yeterince sevgi ve saygı gösteremeyecek sanıyorum.

 

TAHTALARA VURUN BİZE NAZAR DEĞMESİN

'Küçük Ağa' dizisinde gerçek bir ekip ruhunun oluştuğu gözleniyor. Sizce bunun sırrı ne? Ve bu ekip ruhunun dizinin başarısına ne gibi bir katkısı var?

- Birce Akalay: Aman nazar değmesin, tahtalara vurun (gülüyor)... Sanırım biz gerçekten aile gibi olduk. Bu işin sırrı da hoşgörü, anlayış, empati ve ekip olarak naif kalabilmek bana kalırsa...

 - Sarp Levendoğlu: Dizide rol alan her oyuncunun işini profesyonelce yapması, küçük kardeşimiz Emir Berke'yi çok sevmesi ve onun henüz bir çocuk olduğunu unutmadan hareket etmesi...

- Zeki Alasya: 'Küçük Ağa', hikayesiyle, karakterleriyle çok bizden bir dizi... Tüm ekip daha en başından birbirini çok sevdi, hatta birbirini tamamladı. En zor sahneleri bile bu beraberlik ve yardımlaşma duygusu içinde başarıyla çektik. Dizi çekmek, hele de bir haftada 90-100 dakikalık reyting rekorları kıran bir diziyi çekmek kolay değil. Birbirine sevgi ve saygıyla bağlı bir ekip olmasa, bu başarıdan söz edilemezdi.

- Banu Zorlu: Bence de dizisinin başarısında rol oynayan en önemli faktör, gerçek bir ekip ruhu yakalanmış olması... Hepimizin çok severek bu sette çalışması...

- Nazan Diper: Sahiden de biz bir aile gibi olduk. Set sonrası da birbirimizi arayıp soruyoruz; 'Neler yaptın, çocuk nasıl, iyimisin hoşmusun?' diye... Aramızda gerçekten güzel bir iletişim var.

- Hakan Bilgin: Bu ekip her yaştan ve her kuşaktan oyuncuyu barındırıyor, bu da eğlenceyi, bilgiyi, tecrübeyi harmanlıyor. Bu da tabii başarıyı pozitif yönde etkiliyor.

- Ruhsar Öcal: Ekip olarak uyumumuz gerçekten son derece iyi. Çok kalabalık bir kadro olmamıza rağmen bu uyum hiç sekteye uğramadı. Geçici olarak aramıza katılan arkadaşlar bile bu uyumu bozmadı, şevkle çalıştı. Zaten bir dizi başarılı oluyorsa, bunun nedeni o dizide görevli bütün birimlerin birbiriyle uyum içinde çalışmasıdır.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizinin bu yeni bölümünde; Küçük Ağa'yı sevindirecek gelişmeler yaşanıyor.

Küçük Ağa, çeteyle beraber yaramazlıklarına devam etmektedir. Tüm aileyi peşinden koşturmadan rahat etmeyen Mehmetcan, tatile gittikleri Bodrum'da da Sinem'in, Ali'nin ve tüm ailenin yüreklerini hoplatır.

Sinem ve Ali ise, iki çocukla baş etmeye çalışmaktadır. Mehmetcan ve kardeşi Ece, afacanlık konusunda rakip tanımazlar.

 

 

'KÜÇÜK AĞA' 24. BÖLÜM 2. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları