Kurtlar Vadisi Pusu'da nefes kesen gelişmeler!

Kurtlar Vadisi Pusu'da büyük olaylar yaşandı...

resim yok
09 Mayıs 2014 - 11:26
Yeni Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu'da büyük olaylar yaşandı...

Kurtlar Vadisi Pusu 225. bölümde neler oldu? Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesen 225. bölümü ile izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşattı.


Reyting rekorları kıran dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da yer yerinden oynadı.

 

NELER YAŞANDI?

İşte Kurtlar Vadisi Pusu 225.  bölümde yaşananlar;

* Abdülhey, Polpo'nun adamı tarafından infaz ediliyorken son anda kurtulmayı başarıyor. Ormana kaçan Abdülhey Polpo'nun adamları tarafından yakalandığı anda Polat Alemdar yardımına yetişiyor ve Abdülhey'i kurtarıyor.

* Pusat, Baltazar ve Raskoln, Polpo'nun mekanını basıyor. Dişçiyi Polpo'nun elinden aldıktan sonra, Polpo'yu yakalıyorlar. Baltazar Polpo'yu kendi mekanına götürüyor. Kendi yöntemi ile Polpo'ya son bir şans verse de Polpo bu şansı iyi kullanamıyor ve Baltazar'a bir kolunu veriyor. Polpo intikamını nasıl alacak?

* Polat Alemdar, 'The Alemdar' filminin çekim hazırlıklarını yürüten Erhan'ın karşısına çıkıyor. Erhan, abisinin yaşadığını görünce heyecandan ne yapacağını şaşırıyor.

 

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

* Yeni Aksaçlı'nın seçilmesini isteyen Polat Alemdar ekibi ile sahalarda operasyonlara geri mi dönecek? Aksaçlı olan Polat Alemdar, üstlendiği bu zor görevi bırakacak mı? Yeni Aksaçlı kim olacak?[reklam]

* Margaret'ı infaz eden Mr. Key, Armagedon'un öldürülen tim komutanı Kane'in intikamını alacak mı? Üstad Ronald Mr. Key'i Türkiye'den gitmesi için ikna edebilecek mi?

* Margaret'in öldüğünü Polat Alemdar'a bildiren Akif ve ekibi, patlayan bombadan kurtulabilecek mi?

 

RANDEVU 15 MAYIS'TA

Cevaplar 15 Mayıs Perşembe akşamı atv’de…

 

'KURTLAR VADİSİ PUSU' TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN YAPIM

Kurtlar Vadisi Pusu, tüm kişilerde 11.36 izlenme oranı ve 27.86 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

 

 

'KURTLAR VADİSİ PUSU' YİNE Mİ TRANSFER OLUYOR? DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları