Kuzey Güney'in kötü adamı yeni dizisini buldu!

Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Çağdaş Onur Öztürk, Çakı karakteriyle Düşler ve Umutlar dizisinde...

resim yok
29 Ocak 2014 - 13:16
Magazin

Düşler ve Umutlar dizisinin konusu ne? Hangi oyuncular var? İşte tüm bilgiler...

Dünya klasiklerinden Oliver Twist'ten uyarlanacak olan ''Düşler ve Umutlar'' adlı dizi Şubat ayında Fox TV'de başlıyor.

 

Hayat bize bazen bataklıkta açan gülleri, bazen de gül bahçesindeki bataklığı gösterir...

Düşlerin ertelendiği, umutların yitirildiği şehirde yalnız bir çocuk. İtilip kakılan, hayata tutunmak için insanüstü bir savaş veren Yusuf’un hikayesi... içindeki meleğin karanlık sokaklarda kaybolmasına izin vermeyen Yusuf’un mücadelesi yakında FOX’ta!

 

SON TRANSFER KUZEY GÜNEY'DEN

Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Çağdaş Onur Öztürk, Çakı karakteriyle Düşler ve Umutlar dizisinde...

 

YERLİ OLIVER TWİST

İngiliz yazar Charles Dickens'ın dünyaca ünlü romanı 'Oliver Twist'ten uyarlanacak dizide Oliver karakterini, 'Yusuf' ismiyle Berkehan Tüter canlandıracak.

 

İŞTE KARAKTERLER:

Yusuf - Berkehan Tüter
Yedi yaşında, ruhundaki masumiyeti yüzünde de seyredebileceğimiz kadar meleksi.Koşullar ne kadar zorlasa da, genetiğinde taşıdığı dürüstlük ve ahlak sayesinde kötü yolları asla seçmeyecek kadar soylu. Dolu dolu sevmeyi, insanlara her şeye rağmen güvenebilmeyi ve sadakati bilecek kadar sıra dışı. Düşlerinin ve umutlarının peşinden gidebilecek kadar cesur.

Musa - Mustafa Uğurlu
60 yaşına merdiven dayamış, şeytana ünvanını bıraktırabilecek kadar şeytani. ‘Güçlü olan hayatta kalır’ gerçekliği içinde büyüdüğü için keskin zekasından kimsenin kolay kurtulamayacağı kadar kurnaz. ‘Her şey, hatta ahlak bile satılabilir’i tek ilke edinecek kadar para düşkünü ve çıkarcı. Her türlü kirli yoldan elde ettiği müthiş bir serveti sadece biriktirmekten hoşlandığı için sefil bir hayat yaşayacak kadar cimri, ahlaksızlığına rağmen gülmeyi,güldürmeyi, şarkı söylemeyiq Yönettiği yankesici çetesindeki elemanlarını çok küçük yaşlarda yanına alıp yetiştirdiği için tüm alçaklığının aksine, onlara sıcak bir çatı ve elleriyle yaptığı bir kap sıcak yemek sağlayıp zaman zaman bir baba gibi davranacak kadar şefkatli.[reklam]

Çakı - Çağdaş Onur Öztürk
30-35 yaşlarında, azılı bir hırsız olmasına rağmen her yaştan kadının başını döndürebilecek kadar karizmatik ve yakışıklı. Çevresindeki herkesi korkudan titretecek kadar vahşi ve manyak. Ona katlanabilen ve yalnız küp gibi içtiğinde çok derinlerine sakladığı o küçük, o yorgun oğlan çocuğuna analık eden sevgilisi Asya’yı delicesine kıskandığı zaman, hayatının tek kadınını dövmekten çekinmeyecek kadar sadist.

Asya - Gamze Karaman
25 yaşlarında, erkeklerin uğruna seve seve canlarını vermeye razı olacakları kadar yakıcı bir güzel. Bir Carmen veya bir Esmeralda kıvamında pervasız ve kavgacı görünse de Çakı söz konusu olduğunda göğsünü onun bıçağına dayamaktan çekinmeyecek kadar ateşli bir aşık, sadık bir sevgili, şefkatli bir ana. Yusuf için canını tehlikeye atacak kadar çocuk sevgisi ve özlemiyle dolu.

DÜŞLER VE UMUTLAR DİZİSİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER - VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Şefik - Avni Yalçın
65 yaşlarında, bir gazetenin köşe yazarlığını yaparken, çok sevdiği eşi Vesile’yi kaybedince yazarlığa veda edip kendini sadece ve sadece resim yapmaya verecek kadar duygusal. Tıpkı Yusuf gibi neredeyse her söylenene inanacak kadar saf ve yumuşak yürekli. Yaşadığı kirli hayat yüzünden ikinci oğlu Baran’ı asla affetmeyecek, hatta neredeyse reddedecek kadar erdem ve ahlak taraftarı. Sanayici bir ailenin tek varisi ve hem maddi hem manevi bu mirasın sıkı bir koruyucusu olduğu için herkesin ağzının suyunu akıtacak kadar zengin

Emre - Korel Cezayirli
20-23 yaşlarında… Sevgisiz bir evlilik mahsulü olduğu olarak kavgacı, parayı seven, çıkar gözeten biri haline gelmiş… Hayatta tek korktuğu insan annesi… Zekası her daim hinliğe çalışır.. Liseyi bile ite kaka bitirmiş, sonrasında da hayata atılacağım diye okumamıştır…Otoriter anne figüründen dolayı kadınlardan korkar, bunu kabalığıyla örtbas etmeye çalışır ve günübirlik ilişkiler yaşar… Ergenlikte takılıkalmıştır… Annesi nihan dışında, kadınlar başta olmak üzere herkese hep üstten ve yüksek sesle konuşur, kahkahası abartılıdır… Kendine olan güvensizliğinden dolayı giyimine aşırı özen göstermektedir…
 

 

KANAL D'DEN YENİ BİR DİZİ: 'HATASIZ KUL OLMAZ'. DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları