resim yok
03 Nisan 2013 - 00:00

Kuzey-Güney dizisinde Simay rolüyle izlediğimiz Hazar Ergüçlü yeni aşkıyla Cihangir'de görüntülendi.

Hazar Ergüçlü’nün aşkı ortaya çıktı!

Geçen haftalarda yeni bir ilişkiye başlayan ikili, Cihangir’de görüntülendi. Genç aşıkların, sigara molasında yaşadığı romantik dakikalar birbiri ardına patlayan flaşlarla bölündü.

 

Kim?

Hazar Ergüçlü’nün yeni aşkıysa, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden geçtiğimiz ay ayrılan oyuncu Sercan Badur.

 

Sessiz kaldılar

Görüntülendiklerini fark edince ne yapacaklarını şaşıran ikilinin mahçup gülümsemeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Sorular karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, ilişkilerinin ne kadar zaman önce başladığını soran bir muhabire ise ”çok yeni” demekle yetindi.

 

 

Hazar Ergüçlü foto-galeri için tıkla

 

Kuzey Güney'in 68. bölümünde neler olacak?

 

Cemre özgürlüğüne kavuşuyor. Ve şimdi, aralarındaki tek engel olan demir parmaklıklar ortadan kalktığında, Kuzey ile Cemre’yi zor bir sınav daha bekliyor.

Vicdan azabıyla Kuzey’in karşısına çıkan Simay’ın verdiği ipuçları, Kuzey’in hem kafasını karıştırır, hem de Cemre’nin özgürlüğüne kavuşabilmesi için umut ışığı olur. Kuzey, Simay’dan öğrendikleriyle harekete geçtiğinde, Barış en büyük korkusuyla yüz yüze gelir.

Barış’la Deniz arasındaki pazarlığı öğrenen Güney’in eline büyük bir koz geçmiştir. Sinanerler’e karşı ilk kez bu kadar güçlüdür. Öte yandan, bütün engellemelerine rağmen Cemre’nin serbest kalma ihtimalinin doğması, Güney’i planında değişiklik yapmasına neden olur. Eğer Cemre hapisten çıkacaksa, bu kendi belirlediği şartlarla olmalıdır.

 

Sinanerler’le Kuzey arasındaki “elçi” olan Güney, Cemre’nin özgürlüğüne karşılık, Kuzey’den yapamayacağı bir şey ister. Artık Cemre’nin özgürlüğü Kuzey’e bağlıdır.
[reklam]
Hapishanede aniden rahatsızlanan Cemre ölümle burun buruna gelir. Cemre’nin ameliyata alındığını öğrenen Gülten ve Kuzey, büyük bir panik yaşarlar. Cemre’nin hapisten kurtulabilmesi için her yolu deneyen Kuzey, sonunda köşkteki “üçüncü kişi”ye dair önemli bilgilere ulaşır. Kuzey ve Şeref Komiser ayrı ayrı Simay’ın peşine düşer.

 

Hem köşkte, hem de şirkette yerini sonsuza kadar sağlama aldığını düşünen Güney ise kendisini bekleyen tehlikeden şimdilik habersizdir. Kuzey’le Cemre arasındaki tek engel olan demir parmaklıklar ortadan kalktığında, aşkları zor bir sınav daha verecektir.

 

68. bölüm fragmanları için tıkla

 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları