resim yok
07 Ocak 2011 - 00:00

Levent Kırca, göz altına alındı. Levent Kırca, poliste ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

 

Ekim'de Levent Kırca’nın arkadaşı K.S.’nin Beykoz'daki evine haciz geldi. K.S., Levent Kırca’yı arayarak durumu anlattı. Levent Kırca hemen K.S.’nin yanına gitti. İddiaya göre Levent Kırca, haciz işlemleri için gelen avukat Selahattin Ç. ile tartıştı. Selahattin Ç, Levent Kırca ile K.S. ve K.S.’nin yeğeni F.A.Ç.’nin haczi engellediklerini ve kendine hakaret ettiğini ileri sürdü. Tehdit de edildiğini ileri süren Avukat Selahattin Ç, Levent Kırca, K.S. ve F.A.Ç. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bunun üzerine Gasp Büro ekipleri, Levent Kırca'yla diğer iki şüpheliyi göz altına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen şüpheliler iddiaları kabul etmedi. Levent Kırca, polisteki ifadesinde "Kimseye hakaret etmedim. Kimseyi tehdit etmedim. Sadece arkadaşıma destek vermek için haczin yapıldığı yere gittim" diye ifade verdi. Levent Kırca ve diğer iki şüpheli ifadeleri alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakıldı.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları