Longmire iptalden geri mi dönüyor?

İptalden ekranlara geri dönen diziler kervanına bir yenisi daha mı ekleniyor?

resim yok
14 Kasım 2014 - 17:10
İptal - Onay

İptalden ekranlara geri dönen diziler kervanına bir yenisi daha mı ekleniyor?

'Longmire' takipçilerini heyecanlandıran gelişme...

Dizinin iptalden geri dönme ihtimali belirdi.
Peki nasıl olacak?

İşte detaylar:

 

GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Longmire'ın 4. sezonu mu geliyor?

 

NETFLIX İLE GÖRÜŞMELER HIZ KAZANDI

Craig Johnson'ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisine dayanarak hazırlanan ve karısının ölümünden sonra toparlanmaya çalışan Absaroka County, Wyoming'in karizmatik, kendisini işine adamış, soğukkanlı şerifi Walt Longmire üzerine odaklı bir hikayeye sahip olan dizinin yapımcı şirketi Warner Horizon ile online dizi-film ağı Netflix arasında 'Longmire'ı diriltme konusunda görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor.

 

ONAY ALMAYA YAKIN

Duyumlara göre her iki taraf, anlaşmaya varılacağı konusunda ümitli olsa da müzakereler oldukça zorlu geçmekte.

Görüşmeler olumlu sonuçlanır ve Longmire'ın 4. sezon onayı haberi gelirse yeni sezonun prodüksiyon çalışmalarına 2015 senesinin Mart ayı içinde başlanması planlanıyor.

 

A&E İPTAL ETMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere dizi, üç sezon boyunca ekranlarına geldiği yayıncı kablolu kanal A&E tarafından iptal edilmişti. Dizi, son sezonunda toplam izleyici sayısı yanında 18-49 yetişkin yaş aralığında yüzde 24'lük bir reyting kaybı yaşamıştı.[reklam]

HİKAYESİ

Longmire'ın konusu kısaca şu şekilde: Yaklaşık bir seneden beri dul kalmış bir adam olan Walt Longmire, cesur görünümünün arkasında karısının üzüntüsünü kalbine gömmüştür. Karısının ölümünden bu yana bu acıyla mücadele etmeye çalışan Longmire, kızı Cady'nin de (Freeman) ısrarlarıyla artık hayata yeniden dönüş yapmak zorunda olduğunun farkına varmıştır.

Longmire, yeni kadın yardımcısı Vic'in (Sackhoff) yardımlarıyla işinde yeniden canlanır ve şerifliğe tekrar seçilmek için kararlı bir hale gelir.

İlerleyen günlerde hırslı ve genç yardımcılarından Branch'in (Chase) kendisine karşı şerifliğe adaylığını koyması sonrasında kendisini ihanete uğramış gibi hisseden Longmire, buna rağmen kararlılığını bozmaz. Şerif, tüm bu süreç içerisinde yakın arkadaşı ve sırdaşı Henry Standing Bear (Phillips) ile sıkça irtibata geçerek profesyonel ve kişisel yaşamını yeniden düzene sokma konusunda kendisinden sürekli destek almaktadır.

 

KADRODA KİMLER VAR?

Diziin oyuncu kadrosunda Robert Taylor (The Matrix), Katee Sackhoff (Battlestar Galactica, Riddick), Lou Diamond Phillips, Bailey Chase (Damages), Cassidy Freeman (Smallville) ve Adam Bartley (Justified) gibi isimler yer alıyor.

 

 

'PERCEPTION'IN 4. SEZONU OLACAK MI?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları