Medcezir'de Yaman'a büyük sürpriz!

Çağatay Ulusoy rock yıldızı oldu...

resim yok
07 Ocak 2015 - 09:29
Yeni Bölüm

Çağatay Ulusoy rock yıldızı oldu...

MedCezir dizisinde büyük sürpriz!


'MedCezir'de bu hafta oyuncu Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Yaman karakteri rock star olarak karşımıza çıkacak.

 

'MUCİZE'

Yaman'ın, Mira'yla barışmak için bestelediği 'Mucize' ona meşhur olma yolunu açıyor.

 

INTERNET FENOMENİ HALİNE GELİYOR

Dizide; Mira'nın (Serenay Sarıkaya) yılbaşı sürprizi olarak bestesini televizyonda çaldırmasıyla Yaman, internet fenomeni haline geliyor.

 

BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Yaman'ın Nadir'in kaçış planını herkesten önce tahmin etmesi Leyla'nın hayatını kurtarır. Nadir ise etrafını saran çemberi aşmak için son hamlelerini yapar. Nadir'in işlediği suçların kanıtlanmasıyla polis bütün sürece el koyar. Bu durum Sude dışında herkesin rahat bir nefes almasına neden olur.[reklam]

Mira'nın Yaman'a yılbaşı hediyesi olarak şarkısını televizyonda çaldırması, şarkının internette bir fenomen olmasına neden olur. Yaman'ın meşhur olması fikri uzak bir hayal değildir. Bu durum en çok Mira'yı rahatsız eder. Öte yandan şans Kenan'ın kapısını da çalar.

Sude, Kenan'la olan ilişkisinin gizemli heyecanına kendini kaptırmışken gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda bu rüyadan uyanma vakti gelmiştir. Kenan kalp çarpıntısıyla onu beklerken, Sude zor bir karar verir.

 

SUDE, KENDİSİNİ BEKLEYEN TEHLİKEYE...

Selim'in hayatında hep bir adım geride olacağını hisseden Deniz, ilişkilerini sorgulamaya başlar. Selim, Deniz'i ikna etmeye çalışırken aslında kendisini ikna ettiğinin farkında değildir.

Bir gece vakti Sude'ye gelen telefon, onun tüm endişelerinde haklı olduğunu kanıtlar. Sude kendisini bekleyen tehlikeye doğru çaresizce ilerlerken yanında Yaman'dan başka kimse olmayacaktır.

 

 

MEDCEZİR'İN 'EYLÜL'Ü DE AYRILDI! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları