resim yok
01 Mart 2013 - 00:00

Kuzey Güney dizisinin Zeynep'i Merve Boluğur önceki gün Nişantaşı'da bir tekstil firmasının yeni koleksiyonu için objektif karşısına geçti. Poz verirken tir tir titreyen Boluğur'u çekim ekibi battaniyelerle sarıp ısıtmaya çalıştı.

Zor şartlar altında çalışan güzel oyuncu ayakkabılarını yol ortasında, kıyafetlerini ise yakındaki bir kafenin tuvaletinde değiştirmek zorunda kaldı.


Kanal D’deki ‘Kuzey Güney’in ‘Zeynep’i Merve Boluğur’u önceki gün İstanbul Nişantaşı’nda incecik yazlık kıyafetlerle görenler şaşırdı. Çünkü hava buz gibi ve rüzgarlıydı. Zaman zaman da yağmur yağıyordu. Oysa Merve Boluğur zevkten değil, ekmek parası yüzünden böyle giyinmişti!

Bir tekstil firmasının 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için objektif karşışına geçen Merve Boluğur sokak ortasında saatlerce poz verdi. İş uzayınca haliyle dondu. Tir tir titredi. Çekim aralarında ısınmak için üstünde Mickey Mouse resmi olan battaniyeye sarıldı, montunu giydi (yanda). 15 ayrı kıyafetle modellik yapan Merve Boluğur üzerini bir kafenin tuvaletinde değiştirdi. Ayakkabılarını ise caddede giyip çıkardı. Bu arada Nişantaşı’ndaki trafik daha da arttı. Merve Boluğur, “İliklerime kadar üşüdüm. Umarım hasta olup yataklara düşmem” dedi.

 

 

Merve Boluğur'un çekimlerden yansıyan diğer kareleri için tıklayın

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
madmazel19
Ya canım benim, çok üzüldüm, hangi iş zorluk istemez ki...

facebook yorumları