resim yok
10 Mayıs 2013 - 00:00

Meryem Uzerli, çok para kazandığı haberlerini yalanladı!

 

'Çok para kazanıyorsun'


Meryem Uzerli Instagram'daki fotoğraflarının altına yazılan "Çok para kazanıyorsun" yorumlarına kızdı!

SİTEM ETTİ

Meryem Uzerli, bozuk Türkçesi'yle takipçilerine şöyle sitem etti:

 

''Yalanlara inanmayın!''

"Burada bazı insanlar yazıyorlar: 'Acayip para kazanıyorsun', tabii ki o kadar fazla çalışacaksın. Biz sadece oyuncuyuz. Biz zengin değiliz ! Bu arada belki bu dizi bütün dünyada gösteriliyor ama hiç bir ülke için para almıyoruz. Kimse bize vermiyor... Ve ve ve, yalanlara inanmayın!"

Güzel oyuncu daha sonra "Fakir olabilirim ama gönlüm zengin" yazan aşağıda görebileceğiniz fotoğrafları paylaştı.

ÜCRETİNİ 5'E KATLADI

Muhteşem Yüzyıl'ın ilk sezonunda bölüm başı 4 bin lira kazanan Meryem Uzerli, geçen süre içerisinde ücretini 5'e katladı. Uzerli, bu sezon diziden bölüm başı 20 bin lira kazanıyor.

 

Uzerli'nin kariyeri

 

12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen'in Kassel Şehri'nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg'a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.
[reklam]
Genç oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmaktadır. Uzerli, aynı zamanda Almanya'da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor. Türkçesi ise bugün oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan'a paralel olacak kadar gelişmiştir.

Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Meral Okay -ölümünün ardından Yılmaz Şahin- 'ın yazdığı Muhteşem Yüzyıl adlı diziye bir Hürrem Sultan seçmek için Türkiye'de bütün oyuncu ajansları, bütün tiyatro kurslarından oyuncular seçilerek onlar arasında eleme yapılmıştır. Uzerli, aralarından en uygunu görüldü ve Almanya'dan çağırılarak Hürrem Sultan rolünü üstlendi.

2011 yılında Hürrem Sultan rolü için iki kez en iyi kadın oyuncu, ve bir kez TV Yıldızları Özel Ödülü'ne layık görülmüştür. 2012 yılında ise Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Genç Oyuncu, 2012 ve 2013 yıllarında Elidor Türkiye'nin reklam yüzü olmuştur ve birçok Elidor reklamında oynamıştır.


İŞTE GÜZEL OYUNCUNUN İNSTAGRAM'DA PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR

 

* Fakir olabilirim ama gönlüm zengin

 * Yalanlar - Gerçekler

 

 

İTALYA TARAFINDAN SATIN ALINAN İLK TÜRK DİZİSİ! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
ahmet_adar
niye gelmiş almanyadan,ah bizim yabancı hayranlığimız,bir de en iyi oyuncu seçilmiş,yazık bizim songül ödenimize,gökçe bahadırımıza,özgü namalımıza

facebook yorumları