Müge Anlı hangi konuda isyan etti?

''Facebook'ta ve Twitter'da yokum''

resim yok
30 Aralık 2013 - 09:38
Magazin

Bu kez kendi isyan etti!

 

''Facebook'ta ve Twitter'da yokum''

Müge Anlı, sosyal medyada kendisi adına açılan sahte hesaplara tepki gösterdi ve;

"Facebook ve Twitter'da hesabım yok. Burada yazılanlara itibar etmeyin" dedi.

 

AÇIKLAMA YAPTI

ATV'nin sevilen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada adına açılan sahte hesaplarla ilgili bir açıklama yaptı.

Canlı yayında konuşan Anlı, kendi ismine açılan hesaplardan rahatsız olduğunu söyledi:

 

''HESABIM YOK''

"Sosyal medyada Müge Anlı adıyla açılan hiçbir hesap bana ait değildir. Facebook ve Twitter'da hesabım yok."

 

''FAN SAYFALARI AYRI BİR ŞEY''

Programın izleyicilerinin oluşturduğu hayran sayfalarını ayrı tuttuğunu belirten Anlı, şöyle konuştu:

"Fan sayfalarında kocaman harflerle 'Bu, Müge Anlı'nın fan'ları tarafından açılmıştır' yazıyor. Bu sayfaları izleyicilerimiz kuruyor; burada yapılan yorumlar da yine benim bilgim dışında.

Bizim tepki gösterdiğimiz sayfalar ise; benim ve Avukat Rahmi Bey'in (Özkan) ağzından bir şeyler yazılan sahte sayfalar. Bu sözler bize ait değil.

 

''İTİBAR ETMEYİN!''

İzleyiciler, bu sayfalarda yazan hiçbir şeye itibar etmemeli."[reklam]

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı, programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde; kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları aydınlatmaya ve hasret çekenleri birbiriyle buluşturmaya devam ediyor...

Programda bugüne dek; 37 faili meçhul cinayet büyük bir titizlikle araştırılarak aydınlığa kavuşturuldu. Çözüme ulaşmış konuların katil zanlıları canlı yayında açıkladı. 457 kayıp bulundu ve yakınları ile buluştu. Öte yandan; ailesine kavuşmak için yıllarca beklemiş, kardeşinden, torunundan yıllarca haber alamamış, anne ve babasının sesini dahi duymamış hasret çekenleri birbiriyle buluşturan Müge Anlı, bu yılda aydınlanmamış birçok dosyayı ele alarak araştırmaya devam ediyor...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Anlı, Türkiye'nin her köşesinde eğitime destek vermeyi hedefleyerek 81 ilde 152 okula eğitim ve teknik anlamda yardımda bulundu. 806 öğrenciye giyecek, 681 öğrenciye eğitim ve kırtasiye yardımında bulunmanın yanı sıra çocukların güvenle oynayabilecekleri aynı zamanda eğitim alabilecekleri 8 adet Müge Anlı ödev evini açtı.

Çeşitli illerde yer alan 7 adet anasınıfını yeniden düzenledi. Engelliler için izleyicilerinin göndermiş olduğu 500'ün üzerinde tekerlekli sandalye ile 30 tane akülü sandalyeyi de sahibine ulaştıran Müge Anlı bu sezonda sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarına da devam ediyor...

 

 

ÜNLÜ İSİMLER MESLEK DEĞİŞTİRİRSE! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları