Musa Karagöz hayatını kaybetti!

Emektar oyuncu Musa Karagöz'ün ölümü, 'Kurtlar Vadisi Pusu' ekibini derinden üzdü.

resim yok
18 Mayıs 2015 - 12:11
Magazin

Üzücü gelişme! Kurtlar Vadisi ekibi ona ağlıyor...
.
Emektar oyuncu Musa Karagöz'ün ölümü, 'Kurtlar Vadisi Pusu' ekibini derinden üzdü.
.
Yeşilçam'ın emekçilerinden oyuncu Musa Karagöz'ün vefatı başta Kurtlar Vadisi Pusu ekibi olmak üzere bir çok sanatçıyı derinden üzdü.
 

EKİBİN BÜYÜK ÜZÜNTÜSÜ

Twitter'da Karagöz'ün fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay, Karagöz'ün ölümünün ardından Kurtlar Vadisi Pusu ekibinin Musa abilerine ağladığını yazdı.
 

TWITTER'DAN YAZDI

Akay'ın Twitter'da yaptığı açıklama şöyle:
.
''Önemli filmlerde rol almış, değerli sinema emekçisi Musa Karagöz'ü kaybettik. Kurtlar Vadisi Pusu ekibi ise, can dostlarına Musa abilerine ağlıyor. 
 
Kurtlar Vadisi Pusu'nun tüm dekorlarında emeği olan sinema sanatçısı ve dekor ustası olan sanatçımıza Allah'tan rahmet diler,  tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.'' dedi.
 

KARİYERİ

Oyuncu, yapım ve sanat ekibi çalışanlarından Musa Karagöz, Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği 'Meleğin Düşüşü' adlı uzun metraj sinema filmi, Serhat Karaaslan'ın yönettiği 'Bisiklet', Cahit Çeçen ve Ali Sinan Elmaslı'nın yönettiği 'Tamirci Çırağı' ve Cahit Çeçen’in yönettiği 'Kahpe Devran' adlı filmlerde oyuncu olarak rol almıştı. 
.
Çok sayıda film ve dizide ise sanat yönetmeni olarak görev alan ünlü oyuncu ve dekor ustası Karagöz, Kurtlar Vadisi Pusu'nun tüm dekorlarını yapmıştı. (İHA)
.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları