Orhan Şimşek 4 kez intihara teşebbüs etti!

Orhan Şimşek'in 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

resim yok
28 Mayıs 2015 - 11:06
Magazin

Babasını öldüren ünlü sanatçı 4 kez intihar girişiminde bulundu.
.
Adıyaman'ın Kahta ilçesinde babasını öldürdükten sonra tutuklanan ancak "bipolar bozukluğu" rahatsızlığı bulunduğu için hastaneye yatırılan ünlü sanatçı Orhan Şimşek'in 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. 
.
Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesine bağlı Belediyeevleri Mahallesi'nde meydana geldi. 
.
03 Nisan 2015 günü ünlü sanatçı Orhan Şimşek babası Ali Şimşek ile birlikte İstanbul'dan Adıyaman'ın Menzil köyüne gitti. Şimşek burada babasının kendisini her zaman hor gördüğü ve ağabeyine daha iyi babalık yaptığı için aralarında çıkan tartışma sonucu bıçaklayarak öldürdü.
 

HASTANEYE SEVK EDİLMİŞTİ

Olaydan sonra yakalanan ünlü sanatçı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Adıyaman Cezaevi'ne gönderildi. Ancak aradan 3 gün geçtikten sonra yapılan sağlık kontrolünde Şimşek'te "bipolar bozukluk" rahatsızlığı olduğu tespit edilerek cezaevinden çıkartılarak tedavi edilmesi için 06 Nisan 2015 günü Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.
 

4 KEZ...

Şimşek hastanede tek kişilik odada kalarak tedavi altına alındı. Ancak aradan yaklaşık 2 ay geçerken Şimşek'in tam 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.
 

GÖREVLİLER ENGELLEDİ

Oda da bulduğu ip ve çarşafla 4 kez kendini asarak intihar girişiminde bulunan Şimşek'i her defasında görevlilerin son anda önlediği ortaya çıktı.
 

TEDBİRLER ARTTIRILDI

Jandarma ve hastane yönetimi Şimşek'in hayatına son vermemesi için tedbirleri en üst seviyeye çıkardı. (İHA)
.
MUSA KARAGÖZ HAYATINI KAYBETTİ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları