resim yok
25 Mart 2013 - 00:00

Öykü Karayel'den hiç duymadığınız samimi açıklamalar...

 

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları büyük ilgiyle izlenen Kuzey Güney dizisinin Cemre'si Öykü Karayel, Vogue Türkiye dergisi için samimi açıklamalarda bulundu.

 

Aylık moda dergisi Vogue'ye konuştu


Ezgi isminde ikiz kardeşi olan 1990 doğumlu genç aktris Karayel, şöhret olduktan sonra yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlattı:

 

"İkiz olmak zaten başlı başına zordu.Ama kardeşlerden birinin dizilere çıkıp tanına biri olması iyice zormuş, Hatta bu durum bizim için çekilmez hale geldi. Ben yaptığım işin sonucunu görüyorum ama kardeşim yapmadığı bir şey yüzünden acı çekiyor. 'Ben o değilim' dediğinde ona inanmıyorlar." dedi

 

Öykü Karayel kimdir?

 

1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Öğrenci Yurdu mezunudur. Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Henüz konservatuar öğrencisiyken, Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı. İlk profesyonel deneyimi olan; Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı tiyatro oyunundaki Ayşe rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, Efes Özel Ödülü’nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almayı başardı. Şuanda Kuzey Güney adlı tv dizisinde Cemre Çayak karakterini canlandırmaktadır.

 

 

'Öykü Karayel' fotoğrafları için tıklayın

 

Kuzey Güney 67. bölüm fragmanı için tıklayın

 

 

 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları